Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimiz 9INE’ın MDL’e yükselme yolculuğu sona erdi!

Temsilcimiz @9INEGG, MDL Relegation kaybedenler yarı finalindeki rakibi LDLC takımına seride 2-0 kaybederek MDL’e yükselme şansını kaybetti.

Temsilcimiz 9INE, MDL Relegation kaybedenler yarı finalindeki rakibi LDLC takımına seride 2-0 kaybederek MDL’e yükselme şansını kaybetti.

Bilindiği üzere MDL Season 35 Relegation’da mücadele eden takımlardan ilk 4 takım MDL’e yükselme hakkı kazanıyor. 18 Aralık’ta oynanan turnuvanın kazananlar yarı finalinde 9INE, FATE karşısında aldığı mağlubiyet ile kaybedenler kümesine düşmüştü. Temsilcimizin MDL’e yükselen 4 takım arasına girebilmesi için bugün oynanan kaybedenler yarı finalini kazanması yeterliydi.

Temsilcimiz, harita seçimini tecrübeli ve güçlü olduğu haritalardan birisi olan Dust2‘den yana kullandı. Dengelerin sürekli değiştiği ve iki takımın da birbirine üstünlük kurmakta zorlandığı bir ilk yarıyı 9INE 8-7 önde kapattı. Haritanın ikinci yarısında ise LDLC ekibi sadece 2 round kaybederek, maç sonucunu 16-10 olarak belirledi.

Serinin ikinci haritasını seçecek olan LDLC ekibi, seçimini Inferno haritasından yana kullandı. Harita seçimini kendisi yapmasına rağmen LDLC ilk yarıda maça dahil olmakta oldukça zorlandı. Rakibinin bu durumunu etkili bir biçimde avantaja çevirmeyi başaran temsilcimiz ilk yarıyı 10-5 skor avantajı ile önde kapattı. İkinci yarıda ise 9INE’ın kazandığı pistol round ve ardından gelen 2 round’un ardından maçın dengeleri birden değişti. Etkisiz performansını sürdürmesi beklenen LDLC ekibi maça etkili bir şekilde dahil oldu ve skora denge getirmeyi başardı. Maç skorunun 14-14 dengelenmesinin ardından yakaladığı ivmeyi devam ettirmeyi başaran Fransız ekibi kazandığı 2 round’un ardından, haritayı 16-14 kazandı.

 

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive