Connect with us

Espor

TESFED ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında yeni anlaşma

.@tesfed ve @GSBgenclik bir protokole imza attı.

TESFED ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında yeni anlaşma

Türkiye E-Spor Federasyonu(TESFED) resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre federasyon, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile bir protokole imza attı.

Protokole imza atan taraflardan biri olan TESFED bu işbirliğini Federasyonumuz ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile yakın zamanda Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları’nda espor şöleni başlayacak. sözleri ile duyurdu.

Hakkında fazla detay paylaşılmayan protokol hakkında yapılan bir diğer açıklama Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapıldı. Daha önce Badminton, Curling, HİS, Geleneksel Türk Okçuluk, Oryantiring, Atıcılık, Boks ve Satranç Federasyonları ile protokollere imza attıklarını belirten kurum, açıklamasında aşağıdaki sözlere yer verdi.

“Badminton, Curling, HİS, Geleneksel Türk Okçuluk, Oryantiring, Atıcılık, Boks ve Satranç Federasyonları ile imzalanan protokollerden sonra şimdi de Türkiye E-Spor Federasyonu ile protokolümüzü imzaladık. Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları artık daha renkli daha eğlenceli.”

TESFED Kurucu Başkanı Alper Afşin Özdemir ise Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Protokolümüz hayırlı olsun. Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları, espor ile buluşuyor” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Şahangiller Espor, PUBG Mobile takımını duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor