Connect with us

Taktik Savaşları

TFT Kıyıların Sırları etkinliğini çok yakında getiriyor!

TFT Kıyıların Sırları etkinliğini çok yakında getiriyor!

TFT Kıyıların Sırları TFT Sohm

Milyonlarca aktif oyuncuya sahip strateji tabanlı bilgisayar ve mobil oyun olan TFT Kıyıların Sırları etkinliğini çok yakında getiriyor. İlk olarak 12.18 yama notları ile gördüğümüz etkinliğin tüm detayları yazımızda!

TFT KIYILARIN SIRLARI

Ejderha Okulu’ndan yeni mezun olan Penguş, Ejderhalar Diyarı’nın değişen jeolojik yapısını keşfetmek için yola çıkıyor. Ancak görevleri tamamlayıp ödülleri kapmak için hayatını ve uzuvlarını feda etmeyi göze alabilecek birinin yardımına ihtiyacı var.

Yapmanız gerekense çok basit. Penguş’un keşfetmenizi istediği yerleri not alın ve tabii ki TFT oynayarak keşfe başlayın! Maceranız boyunca toplamda 13 farklı görevi tamamlayarak bedelsiz içerikler kazanacaksınız. Kuracağınız dostluklar ve yapacağınız keşifler sayesinde elde edeceğiniz ödüllere ek olarak 150 Yıldız Kristali, 1 Gümüşkanat Yumurtası ve 1800 Kart XP’si kazanmaya da hazır olun!

Bu yama Penguş ve ekibinin Keşfedilmemiş Âlemler’i keşfe çıktığı Kıyıların Sırları etkinliğini beraberinde getiriyor. Maceraya hepiniz davetlisiniz! Yeni kökenlerimizin diyarlarını keşfetmek (Lagün Takımadası, Kara Kanatlı Adaları ve Nomsy’nin evi) ve bedelsiz içerikler kazanmak için 12.20 Yaması’na kadar vaktiniz olacak. Üstelik keşfedebileceğiniz bir sürü kozmetik içerik de var!


KIYILARIN SIRLARI YUMURTALARI

Chibi Ejder Hâkimi Kai’Sa rakiplerinizi ekrana sıçrayan suyu (ve gözyaşlarını) silmek zorunda bırakacak kendine özgü bitirici çatapatıyla %2 ihtimalle Kıyıların Sırları Yumurtalarından (390 RP) çıkabiliyor.
Diğer yumurtalarda da Sihirdar Vadisi’nin ejder ruhlarından esinlenilerek hazırlanan yeni Hortlakçık ve Gümüşkanat çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitler 925 RP karşılığında doğrudan da alınabiliyor! Korkunç mu korkunç minik efsanemizin yeni çeşitlerine göz atın: Alev Hortlakçığı, Kadim Hortlakçık, Okyanus Hortlakçığı, Dağ Hortlakçığı, Bulut Hortlakçığı. Bunlar da yeni TFT Kıyıların Sırları Gümüşkanat çeşitleri: Bulut Gümüşkanadı, Alev Gümüşkanadı, Okyanus Gümüşkanadı, Dağ Gümüşkanadı, Kadim Gümüşkanat.

CHIBI KAI’SA

TFT Kıyıların Sırları etkinliğinde Chibi Kai’Sa 1900 RP karşılığında doğrudan alınabiliyor. Kendine özel Icathia Yaylımı çatapatını da beraberinde getiriyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Taktik Savaşları