Connect with us

Espor

TFT’nin ilk LAN turnuvası Las Vegas’ta gerçekleşecek!

Karşında gelmiş geçmiş en büyük ve iddialı TFT etkinliği!

ilk LAN turnuvası

Milyonlarca çevrimiçi oyuncuya sahip strateji tabanlı bilgisayar oyunu TFT’nin İlk LAN Turnuvası Las Vegas’ta Gerçekleşecek.

Etkinlik

Dünyanın dört bir yanından strateji ustaları 8-10 Aralık’ta Las Vegas Strip yolundaki MGM Grand otelinde ilk kez yüz yüze gelerek kapışma fırsatı bulacak. Müsabaka en yeni set olarak duyurulan 10. sette oynanacak. Geleneksel set şampiyonalarının aksine bu etkinlik, oyuncuların sona eren bir setteki ustalığını ölçmek yerine yeni bir sete hızla uyum sağlama becerilerini sınayacak.

Location_Announcement_TR.jpg

Turnuva

Açık grup formatının kullanılacağı müsabaka burada rekabet etmeyi arzulayan oyunculara 512 kişilik kontenjan sunacak. Latin Amerika’da bir Şampiyonluk oyuncusu veya Fransa’nın en popüler yayıncılarından biri de olsanız dünyanın dört bir yanından gelen çeşitli yarışmacılarla rekabet etmek için Las Vegas’taki bu turnuvaya katılabilirsiniz. Yarışmacı biletlerinin nasıl edinileceğine dair ayrıntıları önümüzdeki aylarda paylaşılacak. Fakat 9. setteki dereceli sıralamaları göz önünde bulundurulacağı için bilet edinme şansınızı arttırmak adına şimdiden derecelide yükselmeye bakın!

Rekabetçi TFT ortamı günbegün gelişirken Las Vegas’ta düzenlenecek küresel LAN etkinliği, TFT Esporu’nun geleceğine yönelik atılan ilk adım olacak.

TFT’nin ilk LAN turnuvası Las Vegas’ta gerçekleşecek!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor