Connect with us

Espor

Thaldrin, Maximum Gaming kanalında TBF’yi ve Worlds şansımızı değerlendirdi

Thaldrin ve Euphony, Maximum Gaming’in YouTube kanalında #TBF2019’u değerlendirdi, #Worlds2019 hakkında konuştu.

Thaldrin ve Euphony, Maximum Gaming kanalında Türkiye Büyük Finali üzerine konuşmaya devam ediyor. Daha öncesinde çeyrek final ve yarı finalleri değerlendiren ikili, şimdi de büyük finali ve Worlds mücadelemizi değerlendirdi. Hatırlayacağınız üzere Türkiye Büyük Finali’nde Royal Youth ile Bahçeşehir SuperMassive karşı karşıya gelmiş, bu karşılaşmada gülen taraf 3-2 ile Royal Youth olmuştu.

4. karşılaşma nefes kesti

Thaldrin’e göre, serinin en kritik karşılaşması şüphesiz ki 4. karşılaşmaydı. Bahçeşehir SuperMassive’in yaklaşık 7 bin altın öndeyken Royal Youth’un enfes oyununa karşılık verememesi, Royal Youth için seriyi dengeleme şansı doğurmuştu. Seriyi 2-2’ye getirdikten sonra son maçta çok daha baskın bir oyun ortaya koyan Royal, Closer ve Armut’un sinerjilerinden aldığı rüzgarla rakibini devirerek şampiyon olmuştu.

Thaldrin ve Euphony ayrıca Closer ve Armut’un yükselen grafiklerinden de söz etti. Armut’un espor kariyerinin de anlatıldığı bu videoda, ikilinin yıllar içindeki yükselişi takdir edildi. Takım oyunu anlamında enfes bir iş çıkardığı görülen Royal Youth için konuşan Thaldrin, final serisinde takımdan herkesin MVP seçilebilecek şekilde oynadığından bahsetti.

“İlk 16’ya kalacaklarını düşünüyorum”

Türkiye Büyük Finali’ni kazanarak Worlds yolculuğuna çıkmaya hazırlanan Royal Youth, bu dev organizasyona play-in aşamasından başlayacak. Bu aşamayı geçmesi durumunda grup aşamasına geçecek olan temsilcimiz, Thaldrin’e göre grup aşamasına kalacak. Royal Youth’un play-in aşamasını geçeceğini söyleyen Thaldrin, 1907 Fenerbahçe ile gittiği Worlds anılarını da Maximum Gaming’in kanalında espor meraklılarıyla paylaştı.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor