Connect with us

Espor

Thunderbolts Gaming VALORANT takımında bacyx ayrılığı!

VALORANT oyuncusu bacyx’in Thunderbolts Gaming hikayesi sona erdi.

Thunderbolts Gaming VALORANT takımında bacyx ayrılığı!

En son VRL 2022 Turkey: Birlik 2. Split çeyrek finallerinde mücadele ederken gördüğümüz Thunderbolts Gaming VALORANT takımında yeni bir ayrılık yaşandı. Yapılan son duyuruya göre takım ile Tolga “bacyx” Bacak’ın yolları karşılıklı olarak ayrıldı.

5 Temmuz Salı gününün akşam saatlerinde hem takım hem de oyuncunun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara göre VALORANT oyuncusu bacyx’in Thunderbolts Gaming hikayesi sona erdi.

bacyx’in TBG hikayesi 5 ay sürdü

Kariyerinde daha önce Sangal Esports, 1907 Fenerbahçe Esports ve Digital Athletics gibi takımların formasını giyen oyuncu TBG formasını 13 Mart’ta giymeye başlamıştı.

Thunderbolts Gaming’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda “VALORANT oyuncumuz Tolga “bacyx” Bacak ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine bugüne kadar verdiği emekler için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” sözlerine yer verilirken, genç oyuncu Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kontratının olmadığını, takım aradığını ve esnek bir oynanışa sahip olduğu için oyundaki rolünün değişebileceğini dile getirdi.

Thunderbolts Gaming VALORANT takımı kadrosu

Yaşanan ayrılığın ardından Thunderbolts Gaming’in VALORANT kadrosu Liquipedia’nın sağladığı verilere göre şöyle şekillendi:

  • Ata “ATA KAPTAN” Tan
  • Kutluay “VPNCNP” Kutlu
  • İlyas “re1sxd” Çalışkan
  • Bora “Maiko” İğci

İlginizi Çekebilir:

BBL Esports kadın VALORANT takımı REBELS 4 kadrosu belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor