Connect with us

LoL

TSM’in eski baş koçu Ssong’un yeni adresi Echo Fox oldu

TSM’in eski koçunun yeni adresi Echo Fox oldu.

NA LCS takımlarından TSM’in eski baş koçu Ssong’un yeni adresi Echo Fox oldu. Muhteşem bir geçmişe sahip olan koçu zorlu sınavlar bekliyor.

Yeni takımı tarafından muhteşem geçmişi ve deneyimi ile takımı başarıya yönlendireceğine kesin gözüyle bakılan Ssong, TSM ile geçirdiği vakitlerin ardından aynı sahnede mücadelesine devam edecek.

TSM’in koçuyken takıma uluslararası başarı kazandırması beklenirken, ilkbahar ve yaz finallerinde başarı gösteremeyen deneyimli koç, düşük performansı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Bu süreçte TSM de sahne koçu olarak deneyimli koçun yerine önce Lustboy daha sonra ise Parth Naidu‘yu kullandı.

2018 yılı TSM ve Ssong için iyi gitmiyor gibi görünürken, ekip yıl sonuna doğru Worlds 2018‘e katılmaya hak kazandı. Ancak ekip Kuzey Amerika Elemeleri Finali’nde Cloud9‘a kaybetti ve sezonu erken kapattı.

Echo Fox da TSM gibi yıl içerisinde koç sıkıntıları yaşadı. Önce baş koçları Nick “Inero” Smith görevinden ayrıldı. Ondan boşalan görevi ise Thomas “Thinkcard” Slotkin üstlenmişti. Ancak Ssong’un Echo Fox’a gelişinin ardından, Thinkcard’ın takımda kalacağı veya başka takıma gideceği henüz bilinmiyor.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL