Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkey5’in maçı var! MDL hayali devam ediyor!

Turkey5'in maçı var! MDL hayali devam ediyor!

ESEA Advanced League‘de ligi üst sıralarda bitiren ve MDL yolunda play-off oynayan temsilcimiz Turkey5, play-off bölümünü ise 7-8. sırada bitirmiş ve doğrudan MDL’e katılma şansını kaybetmişti.

Normal şartlarda ilk play-off bölümünden birinci hariç 5 takımın MDL Relegation oynayacağı açıklanmış ve bu sebepten Turkey5’in MDL şansı tamamen ortadan kalkmıştı. Fakat değiştirilen kurallar neticesinde bu sayı 10’a çıkınca Turkey5 yeniden MDL Relegation takım listesine dahil oldu.

16 takımın mücadele ettiği MDL Season 33 Europe Relegation‘da ilk 4 takım MDL bileti kapacak. Bu yolda temsilcimiz Turkey5’in ise ilk rakibi, Danimarka ekiplerinden Ambush olacak.

 

Danimarka temsilcisi karşısında BO3 formatında mücadele edecek olan Engin “MAJ3R” Küpeli liderliğindeki ekibimiz, Ambush‘u yenmesi halinde İngiliz ekip Reason Gaming’ile karşılaşacak. Olayın sebebi ise Berke “Vlad” Kantürk’ün açıklamasında:

 

Saat 19:00‘da başlayacak olan Turkey5-Ambush karşılaşması, ESL Türkiye sunucularından Berke “Vlad” Kantürk‘ün sunumu ile ekranlara gelecek. Turkey5’i desteklemek için haydi ekran başına!

www.twitch.tv’de Vladimirpetrenko’den canlı video izleyin

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive