Connect with us

Güncel

Twitch GlitchCon etkinliği için etkinlik programı açıklandı!

GlitchCon 14 Kasım’da başlıyor!

Twitch GlitchCon

Pandemi engeline takılarak düzenlenemeyen TwitchCon yerine düzenlenecek olan Twitch GlitchCon için etkinlik programı ve etkinlik detayları açıklandı.

Twitch’in topluluk buluşması olarak adlandırılabilecek TwitchCon etkinliği de pek çok diğer etkinlik gibi virüs engeline takılmıştı. Covid-19 nedeni ile iptal edilen TwitchCon yerine Twitch GlitchCon isimli online bir etkinlik düzenleyeceğini duyurmuştu. Son olarak ise GlitchCon etkinliğinde Twitch takipçilerinin neler bekleyebileceği, etkinliğin nasıl gerçekleşeceği hakkında bilgiler paylaşıldı.

“GlitchCon’a boyutlararası yolculuğunuzu planlayın”

Twitch’in resmi kanalında CEO Emmett Shear’in konuşmasıyla başlayacak yayında diğer içerikler ise cosplay yarışması, Glitchrun isimli bir Speedrun etkinliği ve daha pek çokları yer alacak.

TwitchPresents kanalında ise özellikle sanatçıları yakından ilgilendiren içerikler yer alacak. Çizimler, müzik yapımları gibi etkinlikler bu kanalda olacak.

TwitchGaming kanalında ise etkinlikler kağıt-kalem ile oynanan bir RPG oyunu ile başlayacak. “Hadi oyun yapalım” etkinliği ve yeni nesil konsollara bakış etkinliği yapılacak.

TwitchRivals kanalında ise All Star benzeri bir karşılaşma biçimi ile maçlar yapılacak. Fortnite, VALORANT, LoL ve daha birçok oyun listede yer alıyor.

14 Kasım‘da düzenlenecek GlitchCon için tüm detayları Twitch Blog resmi sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Rainbow Six Siege yeni operatörü Aruni'nin oynanış videosunu paylaştı!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel