Connect with us

Espor

Unicorns of Love CS: GO arenalarına giriş yaptığını açıkladı

League of Legends arenalarının sembol takımlarından Unicorns of Love, CS: GO arenalarına giriş yaptı ve kadrosunu da kamuoyuyla paylaştı.

League of Legends arenalarının sembol takımlarından Unicorns of Love, CS: GO arenalarına giriş yaptı ve kadrosunu da kamuoyuyla paylaştı.

Almanya merkezli bir organizasyon olan Unicorns of Love, CS: GO arenasında yer alacak olan takımını da Alman oyunculardan oluşturdu. Eylül 2017’den Ocak 2019’a kadar EURONICS forması giyen 3 oyuncu kadroda beraber yer alacak. Bu oyuncular ise Christian “crisby” Schmitt, Oliver “kzy” Heck ve Markus “maRky” Reitenbach. Turnuvalarda bu üçlüye eşlik edecek olan isimlerden birisi 2017 yılından beri inaktif olan tecrübeli oyuncu André “Kirby” Kempa ve kısa bir süre EURONICS adına mücadele eden Denim “DeniMM” Ameti. Bu beşliyi bir süredir NeverPlay adı altında Hunt Wave League turnuvasında da izlemiştik. Ayrıca Unicorns of Love, önümüzdeki dönemde ESEA MDL’de de yer alacak.

Unicorns of Love Genel Müdürü Vivien Mallant bir açıklama yaparak şu cümleleri sarfetti: “League of Legends oyununda başarılı bir beş yıldan sonra artık EU LCS’in bir parçası olmayacağız. Bu durum Alman arenalarında mücadele edecek olan League of Legends takımına ek olarak yeni sektörlere yatırım yapmamızı sağladı. Counter Strike ise geçmişten bu yana bu konuda önde gelen sektörlerden bir tanesi ve markamızı bu topluluğa dahil etmemizin ise tam zamanı. Umuyoruz ki arenalara zevk ve yeni ortaklıklar getirebiliriz fakat tabiki başarı bizim önceliğimiz olacak. CS: GO yolculuğumuzu dört gözle bekliyoruz.”

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor