Connect with us

Espor

UniGLL çok yakında başlıyor!

UniGLL ile üniversiteleri PUBG heyecanı saracak!

Üniversitelere PUBG heyecanı UniGLL ile geliyor. Sen de üniversite gururunu taşımak ve üniversiteden arkadaşlarınla PUBG turnuvasına katılmak istiyorsan, bu turnuvayı kaçırma!

UniGLL nedir?

UniGLL, GLL tarafından düzenlenen ve sadece Türkiye’deki üniversitelerin katılımına açık olan bir PUBG turnuvasıdır. 4 hafta sürecek turnuvada aynı üniversiteden gelen 4 kişilik takımlar hem üniversitelerinin gururunu taşımak, hem de para ödülleri için yarışacak. Turnuva, Türkiye gerçekleşecek ilk PUBG üniversite turnuvası olacak.

Ödüller

  • Birinci takım: €1.200
  • İkinci takım: €850
  • Üçüncü takım: €500
  • Dördüncü takım: €300

İlk 8 takım: 2 aylık GLL Premium üyeliği

Takvim

  • Kayıt Açılışı: 19 Ağustos saat 16.00
  • Kayıt Kapanışı: 30 Ağustos saat 23.59
  • Lig başlangıcı: 9 Eylül haftası
  • Ayrıntılı program turnuva başlangıcına yakın açıklanacaktır.

Format

Lig 4 hafta sürecek ve her haftanın 2 gününde maçlar oynanacaktır. Her maç günü 3 maçtan oluşacaktır. 4 haftanın sonunda en çok puan toplayan takımlar, ödül almaya hak kazanacaktır. İlk haftanın grupları tamamen rastgele oluşturulacaktır. İkinci haftadan itibaren ise önceki haftanın sıralamalarına göre gruplandırma yapılacaktır.

UniGLL sıkça sorular sorular

niGLL PUBG Ligi’ne katılmak için sağlamamız gereken şartlar nelerdir?

UniGLL ligine katılacak her takım 4 oyuncudan oluşmalıdır ve bu 4 oyuncunun hepsi mevcut olarak aynı üniversite bağlı olmalıdır. Kişiler bahsi geçen üniversitenin öğrencisi, öğretim görevlisi ya da çalışanı olabilirler. Kişiler üniversite ile bağlarını bir belge ile göstermelidir. Bu belgeler Üniversite Espor Birliği tarafından toplanacak ve kontrol edilecektir.

Lige nasıl kayıt olurum?

Lige kayıt olmak için öncelikle play.gll.gg adresi üzerinden üniversitenizin kısaltmasıyla başlayan bir takım oluşturmalı (Örn. GSÜ Lions) ve bu takımla UniGLL turnuvasına kaydolmanız gerekli.

Bundan sonraki adımda https://uniesporbirligi.com/  adresinden yayınlanacak form ile üniversiteyle olan bağınızı göstermeniz gerekli. Bu adımı gerçekleştirmeyen takımlar turnuvadan çıkarılacaktır.

Turnuvaya sadece Türkiye’deki üniversitelerden mi katılabilirim?

Evet, ilk UniGLL turnuvası sadece Türkiye’deki üniversitelerdeki oyunculara açıktır.

Kurallara nereden ulaşabilirim?

Kurallara şu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsin.

Kurallarımız da şu sayfada:  https://gll.gg/tr/rules/unigll-kurallari

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor