Connect with us

Magazin

Ünlü yayıncı Tyler1, dünya Ivern sıralamasına girmeyi başardı

Ünlü yayıncı Tyler1, dünya Ivern sıralamasına girmeyi başardı

tyler1, league of legends, lol, riot games

League of Legends’ın ünlü yayıncılarından Tyler1 yakın bir zamanda sadece orman oynayarak Challenger aşamasına yükselmeyi başarmıştı. Bu süreçte Tyler1, League of Graphs web sitesine göre dünyanın en iyi Ivern oyuncularından biri haline geldi. Siteye göre Tyler1 şu anda Kuzey Amerika’nın dördüncü en iyi Ivern oyuncusu ve küresel olarak 22. sıradadır.

Oyundaki ismi BUZZLIGHTYEAR99 olan ünlü yayıncı yakın bir zamanda Draven’ı bırakıp orman rolüne geçerek şampiyonluk aşamasına kadar bu rolde oynadı. Tyler1’in, bir önceki favori şampiyonun tam tersi olan dünyanın en iyi Ivern oyuncularından birine dönüştüğünü söylemek zor değil. Draven, her zaman ilgi odağı olan benzersiz balta yakalama mekaniği ile mikro-yoğun bir nişancı olarak bilinirken, Ivern daha çok gölgelerde ve fırçada kalan bir kalabalığı kontrol eden destek olarak çalışan makro ağır bir ormancıdır.

Sitedeki en iyi 100 NA Ivern oyuncusundan biri olan Tyler1, bu listede yer alan tek Challenger ile birlikte 300’den fazla oyunda yüzde 54’lük bir kazanma oranına sahip bir oyuncu olarak gösteriliyor.

Sadece Ivern ile de değil ünlü yayıncı bir kaç şampiyonda daha yine sıralamaya girmiş durumda. En çok oynanan kahramanı, yaklaşık 450 oyun ve yüzde 57 kazanma oranı ile Olaf’dı.

Yayıncı komik hareketleri ve davranışlarıyla Sihirdar Vadi‘sindeki en eğlenceli kişiliklerden biri olmaya devam ediyor.


İlginizi Çekebilir:

FunPlus Phoenix, JDG’ye karşı kazanarak Orta Sezon Kupası finallerine yükseldi

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin