Connect with us

Espor

Üsküdar Espor Merkezi, 6 Temmuz Salı günü açılıyor!

.@uskudarbld tarafından hayata geçirilen Üsküdar Espor Merkezi’nin açılış tarihini @hilmiturkmen34 duyurdu.

Üsküdar Espor Merkezi, 6 Temmuz Salı günü açılıyor!

21 Kasım 2020 Cumartesi günü inşa sürecinin sona erdiği duyurulan Üsküdar Espor Merkezi için oyunculara kapılarını açacağı açılış tarihi, 5 Temmuz Pazartesi günü Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından yapılan duyuru ile öğrenilmiş oldu.

Başkan Hilmi Türkmen’in Twitter hesabı üzerinden “Gençler! Üsküdar ESPOR Merkezi’nde Ping yok. Kol bozuk gibi bahanelere hiç ama hiç yer yok!” sözlerinin yer aldığı bir paylaşımda belirtilene göre belediye tarafından hayata geçirilen ve Üsküdar Mimar Sinan Mahallesindeki Çavuşdere Spor Sarayı içerisinde yer alacak merkezin açılışı, 6 Temmuz Salı günü saat 13:00’da yapılacak.

Belediye tarafından paylaşılan bilgilerde belirtilene göre 260 metrekare büyüklüğündeki bir alana inşa edilen Üsküdar Espor Merkezi, her ay birden fazla turnuvaya, üç ayda bir yarı finallere ve yılın sonunda bir büyük finale ev sahipliği yapacak.

Ayrıca espor merkezinde yıl boyunca sertifikalı, koçluk menajerlik ve yayıncılık dersleri ile birlikte oyuncuların bedensel efor ihtiyaçlarını karşılayacak interaktif oyun salonu da yer alacak.

Yapılan paylaşımda yer alan tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VCT 3, 1. Hafta Ana Etkinliğinin yayın programı paylaşıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor