Connect with us

Güncel

VALORANT 7.01 Yama Notları yayınlandı!

Yeni VALORANT güncellemesi oyuncular ile buluştu.

VALORANT 7.01 Yama Notları yayınlandı!

27 Haziran Salı günü VALORANT 7.0 güncellemesi ile birlikte yeni ajan Deadlock oyuna eklenmiş ve İlerleme Sistemi Güncellemesi ile alakalı pek çok detay paylaşılmıştı. Yaklaşık 15 gün sonra 11 Temmuz Salı günü VALORANT 7.01 Yama Notları oyuncular ile buluştu.

Bir önceki güncellemeye kıyasla daha kısa bir güncelleme olan 7.01 yamasında benzer kullanım özelliklerine veya çıktılara sahip ajan yeteneklerinin eylem simgeleri güncellenirken, Gekko ve Deadlock arasında geçen replikler de oyuna eklendi.

Tüm bunlara ek olarak heyecanı arttıracak Premier için de Ateşleme Evresi başladı! Şimdi hızlıca VALORANT 7.01 Yama Notları detaylarına göz atalım.

VALORANT Premier Ateşleme Evresi programı

VALORANT Premier Ateşleme Evresi programı

VALORANT 7.01 Yama Notları

Ajan Güncellemeleri

  • Benzer kullanım özelliklerine veya çıktılara sahip yeteneklerin eylem simgeleri tüm ajanlarda tutarlı olacak şekilde güncellendi. Ayrıca gerektiği yerlerde yeni simgeler eklendi. Bu simgeler kuşandığınız yeteneğin üzerinde beliriyor.
  • Gekko ve Deadlock arasında geçen replikler eklendi.

Rekabet Güncellemeleri

Premier

  • Öncelikle Premier Açık Beta’da oynayan oyunculara teşekkürlerimizi iletiyoruz. Tabii Ateşleme Evresi’nde herkes sıfırdan başlayacağı için yeni bir takım kurmanız veya bir takıma katılmanız gerekecek. Ateşleme Evresi’nde belirlediğiniz takım adı ve karşılaşma geçmişiniz Premier’in ağustosta çıkacak tam sürümüne aktarılacak. Bu yüzden adınızı belirlerken dikkatli olun çünkü sonradan değiştiremiyorsunuz!
  • Kayıt evresi 20 Temmuz’a kadar sürecek. Bu tarihe kadar takımınızı toplayıp bir kesim seçtiğinizden emin olun. Kayıt evresinin tam saati ve tarihi kesimden kesime değiştiği için istemcideki programa göz atarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
  • Karşılaşmalar 20 Temmuz’da başlayacak ve 12 Ağustos’a kadar sürecek. 13 Ağustos’ta ise Playoff Turnuvası düzenlenecek. En az 375 Premier Skoru toplayan takımlar bu turnuvaya katılmaya hak kazanacak ve kendi kümelerindeki en iyi takımlar arasına girme şerefine nail olmak için mücadele edecek. Ha unutmadan, kazananlara Premier Şampiyonu unvanı ve harika bir silah uğuru da veriyoruz tabii.

Oyuncu Davranışları Değişiklikleri

  • Rekabete dayalı ve derecesiz oyun modlarında tekrar tekrar AFK kalma, dost ateşi ve sıradan çıkma davranışları sergileyen oyunculara uygulanacak oyundan uzaklaştırma cezaları ekledik.
  • Yazılı sohbet kısıtlaması almış oyuncular artık karşılaşma boyunca sesli sohbetten de uzaklaştırılacak.

Sizler VALORANT 7.01 Yama Notları hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel