Connect with us

Espor

VALORANT’a bu yıl 3 yeni ajan geliyor

Yeni gelecek olan ilk ajanımızdan yeni bir görsel de yayınlandı.

valorant

Çıkışından bu yana neredeyse 3 yıl geçmesine rağmen gün geçtikçe popülerliği ve oyuncu sayısı artan VALORANT’a bu yıl 3 yeni ajan geliyor. VALORANT, 2023 yılının başında yeni planlarını bizlerle paylaşmıştı.

VALORANT direktörü Andy Ho, yeni ajanlar, yeni haritalar, yeni silah ve bıçak kaplamaları olacağının müjdesini vermişti. Aynı zamanda oyun içinde yapılacak olan dengelemeler ve olumsuz davranışların önüne geçerek oyunu her zaman daha iyi haline getireceklerini amaçladıklarını söyledi. Ayrıca Andy, gönderilen mesajları okuduklarını da eklemişti, o yüzden VALORANT ile ilgili ne fikriniz varsa bunları mutlaka paylaşmalısınız.

Bu yıl gelecek olan ajanların rollerinin öncü ve gözcü olması bekleniyor. 3. için ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Yeni bölüm 6 ve kısım 1, ocak ayında oyuncularla buluşmuştu. Henüz kesin bir açıklama da gelmese de, ajan 22’nin bölüm 6 kısım 2’de oyun alanında olması bekleniyor.

VALORANT geçtiğimiz günlerde de yeni ajan hakkında bir fotoğraf yayınlamıştı. Bu fotoğraftan yeni ajan hakkında bilgi edinmek zor olsa da, hayranlar teoriler üretmeye ve resmi analiz etmeye başladılar bile. Brimstone’dan bir arama alan ajanımız Boba çayı içiyor. Bu ne anlama geliyor, neleri çağrıştırıyor, henüz bilmiyoruz.

Yeni VALORANT ajanı kod adı sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde ValorLeaks adlı Twitter kullanıcısı, yeni ajan’ın kod adını paylaşmıştı. Görünüşe göre yeni ajanlarımızdan birinin kod adı: SmokeDancer. Ancak Valorant orijinal sitesinden henüz bir haber gelmedi. ValorLeaks, bunun bir sonraki ajan mı değil mi bilmediğini, ancak gelecek 3 ajandan biri olduğunu da paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor