Connect with us

VALORANT

VALORANT Bind haritasında harika Spike koruma yöntemi!

Düşmanla yüzleşmeden Spike’ı koruyabilirsiniz.

VALORANT Bind

VALORANT Bind haritasında Spike kurarken uygulayacağınız bir yöntemle alanı çok daha rahat bir biçimde savunabilirsiniz.

Bir Reddit kullanıcısının paylaştığı videoda basit bir hamle ile Spike‘ı kurduktan sonra onu korumanızın ne kadar kolaylaşacağı gözler önüne seriliyor. Tek yapmanız gereken Spike’ı kurarken onu videoda gösterilen bölümün köşesine doğru hizalamak. Böylece daha sonra doğru noktadan yapacağınız atışlar için Spike mükemmel bir konumda olacak.

PSA: Character direction affects spike plant location from r/VALORANT


Videoda da açıkça görüldüğü üzere bahsi geçen noktaya denk gelecek bir biçimde Spike kurulduktan sonra Sova karakterinin Şok Oku yeteneği videoda gösterilen noktadan kullanıldığında düşmanla yüz yüze gelmeye gerek bile kalmadan Spike’ı etkisiz hale getirmeye çalışan rakibi alt etmek mümkün oluyor. Özellikle takımın düşman karşısında sayıca az kaldığı maçlarda ve tek başınızayken bu yöntem oldukça kullanışlı olacaktır.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT