Connect with us

Espor

VALORANT Champions 2021 takımlarına dağıtılacak ödül büyüyor

VALORANT Champions 2021’de mücadele edilecek takımlara dağıtılacak ödül havuzu büyüyor.

VALORANT Champions 2021 takımlarına dağıtılacak ödül büyüyor

İlk olarak 1 milyon dolarlık ödül havuzu ile duyurulan VALORANT Champions 2021 turnuvasının ödül havuzu, 24 Kasım itibari ile oyun içerisinde satın alıma açılan Champions paketi sayesinde elde edilen gelirler ile artmaya devam ediyor.

Champions Vandal, üç oyuncu kartı ve Karambit bıçağından oluşan bu paketi satın alan oyuncular sayesinde elde edilen yeni gelirdeki güncel miktar, 8 Aralık Çarşamba gününün öğle saatlerinde duyuruldu.

VALORANT Champions Tour hesapları üzerinden yapılan paylaşıma göre bu paket yolu ile takımlara dağıtılmak üzere 7.5 milyon dolardan fazla gelir elde edildi. 13 Aralık’a kadar oyun içi mağazada yer alacak olan paketin satışı devam edildiği sürece gelir elde edilmeye devam edilecek.

Hakkında 23 Kasım’da yapılan duyuruda Champions paketinden elde edilen gelirlerin %50’si VALORANT Champions 2021’de mücadele etmeye hak kazanan takımlar arasında eşit paylaştırılacağı dile getirilmişti.

8 Aralık Çarşamba günü itibari ile çeyrek final aşamasının devam ettiği etkinlikte şampiyon, 12 Aralık Pazar günü oynanacak büyük final ile birlikte belli olacak.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2021 çeyrek finalleri belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor