Connect with us

Espor

VALORANT Champions 2023 Canlı Yayın Ödülleri

Heyecanla beklenen büyük turnuva VALORANT CHAMPIONS yakında başlıyor!

VALORANT Champions 2023 Skin seti tanıtıldı! İşte yeni bıçak ve Vandal

Heyecanla beklenen büyük turnuva VALORANT CHAMPIONS yakında başlıyor! VALORANT her sene olduğu gibi bu sene de Champions özel bir skin seti tanıttı ve oyuncularını sevindirdi. Bununla birlikte toplamda 2 milyon 250 bin dolar tutarında ödül havuzu bulunan Champions, izleyicilerine de küçük hediyeler dağıtacak.

VALORANT’ın en büyük turnuvasını doğrudan oyunun içerisinden deneyimleyebilmenizi sağlayacak yepyeni Champions 2023 paketi, oyun içi Espor Merkezi ve yayın ganimetleri gibi bir sürü seçenek paylaşıldı.

CHAMPIONS_WATCH_REWARDS_Asset.jpg

CHAMPIONS 2023’Ü KUTLAYIN

Champions geldi çattı! 16 takım VCT tarihinin en önemli turnuvasına katılmaya hak kazandı. Katılan tüm takımları kutlamak ve desteklemek için önümüzdeki ay tonla fırsatınız olacak!

Champions 2023 Koleksiyonu, Espor Merkezi ve turnuva yayınlarının ganimetleriyle taraftarlığınızı sergileyebileceğiniz pek çok yol sunuyoruz. 6-26 Ağustos tarihleri arasında maçları kaçırmayın. Maç programına valorantesports.com/schedule adresinden bakabilirsiniz. Champions 2023’ü hem oyun içinde hem de dışında nasıl kutlayacağımızı keşfetmek için okumaya devam edin.

CHAMPIONS 2023 Koleksiyonu

Bu sınırlı sürüm paketle Champions 2023’ü kutlayın ve tuttuğunuz takımı destekleyin! Champions 2023 Koleksiyonu’nda Champions 2023 Vandal, Kunai, Kupa kartı, uğur ve sprey içerikleri yer alıyor. 5-30 Ağustos (00.00) tarihleri arasında Champions 2023 Koleksiyonu’ndan elde edilen net gelirin %50’si turnuvaya katılan takımlara aktarılacak. Bu içerikler bir daha Mağaza’ya veya Gece.Pazarı’na gelmeyecek.

Champions temalı Vandal göz alıcılığı ve heyecan verici yeni özellikleriyle oyunun koleksiyonuna yepyeni bir hava katıyor. En yüksek skora ulaşıldığında etkinleşen özel bir parıltıya sahip bu kaplama skor tablosunun tepesindeki oyuncuya hak ettiği sahne ışığını sağlıyor. Ayrıca bu kaplamada gözlere şenlik bir Bela efekti de yer alıyor. Silahı kullanan oyuncu Bela olduğunda bu mükemmel performansın yaşattığı adrenalini katlayarak yansıtan bir efekt görülüyor. Her 3 skorda bir evrim geçiren bu kaplama 30 skora ulaşıldığında etkinleşen büyüleyici efektiyle alınan her skoru daha tatmin edici ve ödüllendirici hale getiriyor.

CHAMPIONS Canlı Yayın Ganimetleri

Mevzu basit. VALORANT hesabınızı Youtube veya Twitch hesabınıza bağlayın, Champions boyunca aşağıda verilen zaman dilimlerinde “droplar etkin” etiketli kanallarda bir VALORANT karşılaşması izleyin ve ganimetinizi kapın. Kulağa nasıl geliyor?

Ganimet Tablosu:

 • “Yere Bakan Yürek Yakan” Unvanı:
 • 6-13 Ağustos arasında canlı bir maç izleyin.
 • 16-25 Ağustos arasında canlı bir maç izleyin.
 • 26 Ağustos’ta canlı bir final maçı izleyin.

Riot Hesabı’nızı Twitch ve YouTube’a nasıl bağlayabileceğinizle ilgili ayrıntılı bilgi için:

BEDELSİZ CHAMPIONS ETKİNLİK BİLETİ

Şampiyonlara layık ödüllerinizi kapmak için yapmanız gereken tek şey oynamak. 5 Ağustos’tan 30 Ağustos 00.00’a kadar devam edecek oyun içi Etkinlik Bileti’nin 7 seviyesinde ilerleyebilir ve ilerlemeniz boyunca ödüller kazanabilirsiniz.

 • 1. Seviye – “Mutlu Ahtapot” Spreyi
 • 2. Seviye – “Göz Yaşartan” Unvanı
 • 3. Seviye – 10 Radyanit Puanı
 • 4. Seviye – “Champions Takımı” Oyuncu Kartı
 • 5. Seviye – “Bir Daha” Unvanı
 • 6. Seviye – 10 Radyanit Puanı
 • 7. Seviye – “Dostapot” Uğuru

ESPOR MERKEZİ

Champions sırasında yepyeni Espor Merkezi’mizin çıkışını yapmış olacağız. Bu sayede VCT hakkında detaylar ve bilgiler doğrudan istemcide yer alacak. 1 Ağustos’tan itibaren gruplar, turnuva programları ve Champions 2023’e dair diğer ayrıntılarla birlikte yepyeni bir VALORANT deneyimi oyun içinde sizi bekliyor olacak.

HARİTA DEKORASYONLARI

5 Ağustos’tan itibaren VALORANT haritalarındaki favori yerlerinizden bazılarının Champions dekorasyonlarıyla süslendiğini göreceksiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2023 şarkısı Ticking Away çıkış yaptı

VALORANT Champions 2023 Skin seti tanıtıldı! İşte yeni bıçak ve Vandal

 

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor