Connect with us

Espor

VALORANT Champions İstanbul’da Playoff’lara kalan son takımlar belli oluyor

#VALORANTChampions İstanbul’da Playoff’lara kalacak son takımlar belli oluyor!

VALORANT Champions İstanbul Playoff'lara kalan son takımlar belli oluyor

Geçtiğimiz günlerde ek biletlerinin satışa çıktığını gördüğümüz VALORANT Champions İstanbul‘un Playoff aşamasının başlamasına sadece bir gün kaldı. 8 Eylül Cuma günü başlayacak olan Playoff aşaması öncesi takımlar, son kalan 2 Playoff bileti için mücadelelerine devam ediyor.

7 Eylül Çarşamba günü oynanan karar aşaması karşılaşmaları neticesinde Paper Rex’i mağlup eden Team Liquid ile ZETA DIVISION’u mağlup eden LOUD ekipleri Playoff’larda oynamaya hak kazanmıştı. Bugün yani 8 Eylül Perşembe günü akşam saatlerinde oynanacak iki karşılaşma ile birlikte Playoff’lara çıkacak ve turnuvaya veda edecek takımlar belli olacak.

8 Eylül Perşembe gününün ilk karşılaşması saat 17.00’da başlayacak ve FunPlus Phoenix ile KRÜ Esports ekipleri arasındaki mücadeleye sahne olacak. Üç maçlık bir seri üzerinden oynanacak karşılaşmanın kazananı Playoff’ların ilk adımında D grubunu lider olarak bitiren DRX ile karşılaşacak.

Günün ikinci karşılaşması ise 20.00’da start alacak. D grubu takımlarından Kuzey Amerika merkezli 100 Thives ile turnuvadaki tek temsilcimiz Alfajer’in formasını giydiği Fnatic, kozlarını paylaşacak. Bu karşılaşmanın kazananı ise C grubunu lider bitiren XSET ile karşılaşma hakkını elde etmiş olacak.

VALORANT Champions İstanbul’da günün karşılaşmaları

  • 17.00 – FunPlus Phoenix – KRÜ Esports
  • 20.00 – 100 Thieves – Fnatic

İlginizi Çekebilir:

TBF 2022 açılış konserinde bu yıl Reynmen sahne alacak!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor