Connect with us

VALORANT

VALORANT NVIDIA Reflex ayarları nasıl açılır?

Zaferi milisaniyeler belirler!

VALORANT NVIDIA Reflex ayarları nasıl açılır

Riot Games’in karakter tabanlı, taktiksel nişancılık oyununda VALORANT NVIDIA Reflex ayarları nedir ve nasıl açılır?

Bildiğiniz gibi rekabetçi arenada zaman ve gecikme süresi çok önemlidir. En düşük gecikme, en iyi duyarlılık gibi avantajlar ile herkes rakiplerinin bir adım önüne geçmek ister. İşte burda NVIDIA’nın yeni teknoloji Reflex oyuncuları bir adım öne geçirmek için karşımıza çıkıyor.

NVIDIA REFLEX Nedir?

NVIDIA Reflex, en üst düzey rekabet avantajını sunar.  Rekabetçi oyunlar için sistem gecikmesini ölçmek ve optimize etmek üzere geliştirilen devrim niteliğindeki teknolojiler paketi ile hedefleri daha hızlı nişan alabilir, daha hızlı tepki verebilir ve nişan alma hassasiyetinizi arttırabilirsiniz.

NVIDIA Reflex, hem GPU hem de oyun optimizasyonlarını bir araya getirerek sistem gecikmesini dinamik olarak azaltır. Doğruluğu artırmak için Valorant, Apex Legends gibi en popüler rekabetçi oyunlarda Reflex Düşük Gecikme modunu etkinleştirin. VALORANT, Apex Legends ve Fortnite dahil olmak üzere en popüler rekabet oyunlarında doğruluğu ve hassasiyeti artırın.

VALORANT NVIDIA Reflex Ayarları

Son zamanlarda en popüler FPS oyunu haline gelen VALORANT için NVIDIA Reflex Ayarlarını açmak ise çok basit.

Ayarları açıyoruz ve görüntü kısmana gelip genele kısmına tıklıyoruz. Daha sonra en alta inip VALORANT Nvidia Reflex kısmına basıyoruz. Bizi orada 3 kademe karşılayacak. Bu kademelerden açık veya açık+takviye’ye tıklıyoruz. İkisi arasında çok büyük bir farkın olmadığı söyleniliyor. Bu bağlamda ikisini de kullanabilirsiniz.


VALORANT’a Ajan Yasaklama sistemi geliyor mu?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT