Connect with us

VALORANT

VALORANT’tan Yeni Oynanış Videosu!

VALORANT’tan heyecanlandıran bir oynanış videosu!

valorant yeni

Riot Games‘in yeni FPS projesi VALORANT‘tan bu sabah yepyeni bir oynanış videosu geldi!

Videonun başlangıcındaki yazı ise dikkat çekici:

“VALORANT alfa oynanış videosu. Göreceğiniz tüm içerikler hala geliştirme aşamasındadır. Bu sizinle paylaşmak istediğimiz “geliştiricilerin gözünden” bir oynanış videosudur.”

Oyunun başında gördüğümüz ekrana bakılırsa türünün benzer örnekleri gibi silah satın alınacak gibi duruyor. Bu silahlar için gereken paralar ise belli ki her raunt sonrası karakterinize yüklenecek. Ayrıca aşağıda görünen yeteneklerin de satın alınabiliyor ya da yükseltilebiliyor gibi görünüyor olması önceden VALORANT’ı deneyenlerin attığı Tweet‘leri destekler nitelikte.

Her karakter her silahı kullanabilecek. Bu mekanik CS:GO‘yu andırırken hepsinin farklı yetenekleri olması Overwatch ya da Rainbow Six Siege‘i andırıyor. Ayrıca oyunun çok taktiksel olduğunu ve iyi bir iletişim gerektirdiğini de söyleyebiliriz. Gördüğümüz yeteneklerde bir karakter görüşü de kısıtlayan bir duvar kullanırken bir diğer takım arkadaşı termal bir görüş açıyor ve rakiplerin yerlerini görebiliyorlar. Karşımızda zor bir Taktiksel Shooter oyun var gibi duruyor!

Oyun modu ise basitçe Bomba İmha oyunu olarak anlaşılabilir. Rakipleri alt edip kurulan bombayı imha edeceğiz gibi görünüyor. Rakipleri alt etmek için “Head Shot” ile tek atış yeterliyken, 2-3 gövde vuruşu gerekli gibi görünüyor.

Ayrıca VALORANT resmi Twitter sayfasından oyunun 2020 Yaz’ında çıkacağına dair bir video da paylaşıldı:

VALORANTintel isimli hesaptan oyunun sistem gereksinimleri ve diğer karakterler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İşte sistem gereksinimleri:

“Valorant minimum sistem gereksinimleri(30 FPS için):

  • İşlemci: Intel i3-370M
  • Grafik Kartı: Intel HD 3000

Eski bilgisayara sahip olanlar da Valorant için şanslı!”

Riot Games’in haber engelini kaldırmasının ardından oyun ile ilgili daha bir çok şey duyacağız gibi. Yeni tüm gelişmeler için takipte kalın!

Valorant’tan Bir Karakter Sızdırıldı!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

1 Yorum

1 Comment

  1. Çılgın

    2 Mart 2020 - 15:41 at 15:41

    Devammkeee

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

VALORANT