Connect with us

Güncel

VALORANT ve WEBTOON ortaklığındaki yarışma duyuruldu!

VALORANT ve WEBTOON iş birliğinde gerçekleştirilecek çizgi roman ve sanatsal çalışma yarışması duyuruldu!

WEBTOON

Bugün Riot Games ve VALORANT hesaplarından oldukça eğlenceli bir etkinliğin duyurusu yapıldı. Geçtiğimiz aylarda oyuna dahil olan Türk ajanımız Fade ve VALORANT Champions İstanbul odaklı bu etkinliğin detayları ise şu şekilde:

Etkinlik VALORANT’a Fade’in çıkışı ve VALORANT Champions’ın İstanbul’a gelişini kutlamak için gerçekleştirilecek. WEBTOON ortaklığında yapılacak bu etkinlikte VALORANT hayranlarından istenilen ise bir sanat çalışması veya bir çizgi roman oluşturulması olacak. Fade’in ajan tanıtımı videosu olan “İyi Geceler” ve “Arşivden: Yakalama Operasyonu Ses Kayıtları” videoları temalı sanat çalışmalarını ve çizgi romanları 23 Ağustostan 18 Eylüle kadar yükleyen oyuncular bu içeriklerin incelenmesi sonrasında ödülleri kazanma şansını yakalayacak.

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1559207185606926337

Riot Games ve WEBTOON ortaklığında oluşturulan jürinin 19-29 Eylül arasında açıklayacağı sonuçlar neticesinde büyük ödül kazanan 4 katılımcı ve ödül kazanan 5 ilave katılımcı ortaya çıkacak. Bu jürinin yanında WEBTOON okurları “Okurların Seçimi” oylarını kullanarak da bir talihliyi daha seçecek. Tüm oyların ve seçimlerin yapılması ile birlikte nihai kazananların açıklanacağı tarih ise 5 Ekim olacak.

Büyük ödülü ve “Okurların Seçimi” ödüllerini kazanan talihliler bu ödül kapsamında doğrudan VALORANT Özel İçerik Ekibi ile bir saat boyunca dijital ortamda beyin fırtınası ve fikir alışverişi yapma şansını yakalayacak. Bu sırada VALORANT’ın gelecek Savaş Bileti’nde yer alacak bir silah uğuru için fikir alışverişi yapma imkanı da kazananlara sunulacak. Bu ödülün yanında kazanan 10 talihlinin de içerikleri WEBTOON’da sergilenecek, sosyal medya ve WEBTOON ana sayfasında öne çıkarılacak.

Eğer sizler de bu yarışmada yer almak ve sanatınızı konuşturmak istiyorsanız yukarıdaki Tweet’te yer alan bağlantıyı, veya bu linki kullanarak ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel