Connect with us

VALORANT

VALORANT’ta Haven haritasının kaplamasız halini gördünüz mü?

PHRISK, Haven’ın C alanının makyajsız halini paylaşarak hünerlerini oyunculara gösterdi

Haven valorant

Riot’tan PHRISK, Riot Games’in FPS oyunu VALORANT’ın Haven haritasındaki C alanının kaplamasız haliyle şimdikini karşılaştırdı.

VALORANT geliştiricileri, oyunun geliştirilme aşamasındayken nasıl göründüğüne dair bilgiler ve görseller paylaşmaya devam ediyor. Harita tasarımı konusunda bir süre önce paylaşılan Split’in Doğuşu blogu ile VALORANT’ın sevilen haritasının dizaynının aşamalarından bahsedilmişti. Geliştirici ekip, ilk başta haritada iki yerde bulunan gözcü kuleleri yerine sadece orta alanda bulunan bir adet kuleyle Split’i oluşturmayı düşünüyormuş.

VALORANT, Split haritasının zamanla gelişimiyle ilgili bir blog yayımladı

Şimdi bireysel olarak yapılan bir paylaşım ise Haven’ın C alanının sanat tasarımlarıyla nasıl değiştiğini ortaya koydu. Harita tasarımı için Riot’ta çalışan PHRISK, Twitter hesabından paylaştığı karşılaştırma gönderisiyle kendisine verilen ham alanı nasıl süslediğini oyuncuların gözleri önüne serdi.

İlk fotoğrafta kendisine verilen alanı gösteren, sonraki fotoğrafta ise eklediği tasarımları takipçilerine sunan isim, ürettikleriyle birlikte oyuncuların beğenisini topladı.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT