Connect with us

Espor

VCT 2023 LOCK//IN Sao Paulo turnuvasında deprem için saygı duruşunda bulunuldu

Turnuva öncesinde depremde hayatını kaybeden Gizem Harmankaya da anıldı.

VCT 2023 LOCK//IN Sao Paulo turnuvasında deprem için saygı duruşunda bulunuldu

Ülkemizde yaşanan deprem felaketine espor sektöründen de birçok destek mesajı gelmişti. Yardım kampanyaları düzenleyen ve bağış yardımları ile geniş bir kitleye ulaşan Riot Games’in düzenlediği VCT 2023 LOCK//IN Sao Paulo, 13 Şubat Pazartesi günü Brezilya’da başladı.

Temsilcimiz BBL Esports ile DRX ekibinin karşılaşacağı maç öncesinde hayatını kaybedenleri ve depremzedeleri anmak için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Yayın esnasında Ahbap Derneği için bir bağış linki ve QR kodu da ekranda gösterildi.

VCT 2023 LOCK//IN Sao Paulo’da Gizem Harmankaya unutulmadı

Turnuva öncesinde, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen depremde hayatını kaybeden Gizem Harmankaya da saygı ile anıldı. Hayatını kaybeden Harmankaya’yı etkinliğin sunucularından Yinsu “Yinsu” Collins şu sözler ile andı:

”Bu anı büyük bir üzüntüyle Riot Games topluluğunun bir üyesi olan Gizem Harmankaya’ya saygılarımızı sunmak için ayırıyoruz. O, depremlerde ne yazık ki hayatını kaybeden profesyonel bir VALORANT oyuncusuydu. VALORANT Game Changers turnuvasında Unknownpros için oynayarak Türkiye’de kadın esporunda bir öncü haline geldi. Espor camiasının değerli ve saygın bir üyesiydi”

LEC ekibi de anmıştı

LEC Ekibi geçtiğimiz günlerde yaptığı yayının açılışında Gizem Harmankaya’yı anmıştı. Ekip, tüm depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti ve baş sağlığı diledi. Yayında Riot Games’in global yardım kampanyasından da bahsedildi ve Ahbap’ın bağış linkleri ile birlikte paylaşıldı.


İlginizi Çekebilir: Şampiyonluk Ligi operasyonlarına Kahramanmaraş depremi nedeniyle ara verildi

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor