Connect with us

Espor

VCT 3’te Büyük Final günü!

VCT 3’te finalin adı belli oldu! @OXG_Esports, Büyük Final’de @supmassblaze ile mücadele edecek!

SuperMassive Blaze Final

Ülkemizde düzenlenen, VALORANT‘ın en prestijli turnuvası olan VCT 3‘ün finalistleri belli oldu. Kazananlar Finali’nden gelen Oxygen Esports‘un rakibi, Kaybedenler Finali‘nin galibi SuperMassive Blaze oldu!

Farklı oyunlarda boy gösteren SuperMassive Blaze, geçtiğimiz ay iddialı bir VALORANT kadrosu duyurmuştu. Birbirinden yetenekli oyuncuların barındığı kadroları şu şekilde:

  • PaurA
  • Izzy
  • Turko
  • Russ
  • Brave

Kuruldukları günden beri beklentisi çok yüksek olan bu kadro, katıldığı ilk turnuvada finale çıkmaya başararak rüştünü kanıtlamış oldu. Sadece Kazananlar kolunda yarı finalde OXG‘ye yenilen takım şimdi büyük finalde tekrardan onların rakibi olmayı başardı.

İlginizi Çekebilir:

Anka Gaming Center Summer Events VALORANT turnuvası başlıyor!

https://twitter.com/supmassblaze/status/1413591120592916481

Kaybedenler Finali’nde geçtiğimiz sezonun en başarılı ekibi Futbolist‘e karşı oynayan ekip karşılaşmayı 3-2 kazanmayı başardı. Ascent, Haven ve Icebox haritalarında rakibine üstünlük kuran SMB, zorlu rakibini devirmeyi ve final EMEA biletini almayı başardı! Final karşılaşmasının sonucundan bağımsız bir şekilde OXG ile birlikte yurt dışında bizleri temsil eden üç ekipten ikisi olacaklar!

Serinin istatistikleri ise aşağıdaki görseldeki gibi şekillendi:

OXG ile SMB arasındaki final karşılaşması bugün saat 18:00’da oynanacak. Karşılaşmayı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz!

Her iki takıma da başarılar diliyor, şimdiye kadar gösterdikleri performanstan ötürü kutluyoruz!


TESFED Ankara İl Tertip Komitesi, kadınlara özel bir turnuva hayata geçirecek

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor