Connect with us

Espor

VCT EMEA Elemeleri 2. Gün Maçları Oynandı!

VCT EMEA elemelerinde 2. gün karşılaşmaları oynandı. İki temsilcimiz de 2-0’lık skorlarla kaybetti. NT! @Oxg_EsportsTR , @FutbolistCo

VCT EMEA Elemeleri 2. Gün Maçları Oynandı!

VCT EMEA elemeleri kapsamında 2. gün maçları oynandı. Günün ilk karşılaşmasında temsilcimiz Oxygen Esports ile Fnatic karşı karşıya gelmişti. Bu karşılaşmayı 2-0 Fnatic’in kazanmasının ardından doğrudan ikinci karşılaşmaya geçildi. İkinci karşılaşmada ise bir diğer temsilcimiz Futbolist, Guild Esports ile karşılaştı. Bu karşılaşmayı ise Guild Esports 2-0 kazandı.

Böylelikle VCT EMEA elemelerinde 2. gün de tamamlanmış oldu.

25 Nisan Pazar TSİ 18.00’de BBL Esports ile Gambit Esports elenme karşılaşmasında karşı karşıya gelecek. Bu serinin ardından TSİ 21.00’de ise Oxygen Esports ile Futbolist elenme karşılaşmasında kozlarını paylaşacak. Bu karşılaşmalarda kaybeden takımlar EMEA elemelerinden sonuncu olarak elenmiş olacak. 23-24 Nisan tarihlerinde ilk maçlarını kazanan takımlar ise 29 Nisan tarihinde oynanacak olan kazananlar müsabakasında karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmaların tamamını Türkçe anlatım ile canlı olarak Valorant Esports TR’nin resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

Tüm temsilcilerimize Playerbros ailesi olarak gönülden başarılar dileriz.

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor