Connect with us

Espor

Vizicsacsi, PEACE’in 2021 Dünya Şampiyonası başlangıç ​​kadrosunda Apii’nin yerini alacak

PEACE yedek ararken Vizicsacsi gibi bir lider buldu.

Vizicsacsi

LEC’nin emektar oyuncularından, MAD Lions’ın koçu ve eski Dünyalar katılımcısı Vizicsacsi, İzlanda’daki turnuva için başlangıç ​​üst koridoru ve altıncı adamı olarak LCO şampiyonu PEACE’in geçici olarak takımında yer alacak.

Vizicsacsi, Unicorns of Love, Schalke 04 ve Splyce gibi organizasyonlarda oynayan eski bir üst koridor oyuncusuydu. Bu takımlarda oynadığı oyun ile koridorda çivi gibi sert gibi bir ün kazandı ve saldırgan tarzıyla başarıya ulaştı. 2019 Worlds’te Splyce gruplardan çıkmayı başardı ancak sonra SKT T1 Telecom’a 3-1 mağlup oldu.

https://twitter.com/pce_gg/status/1440631968098500616?ref_src

PEACE, etkinlik için seyahat uygunluk kriterlerini karşılayamayan üst koridor oyuncusu Apii için şaşırtıcı ve dikkate değer bir yedek almayı başardı . Vizicsacsi, bol deneyime sahip bir oyuncu ve bu deneyimi pratik yardıma da çevirebilen biri. LEC şampiyonları MAD Lions’ta antrenör olarak kısa ama etkili bir görev yaptı ve üst koridor oyuncusu Armut’u daha tutarlı bir oyuncuya dönüştürmeye yardımcı oldu.

Peace yeni kurulmuş bir organizasyon ve inişli çıkışlı bir 2021 geçirdiler, genellikle ana kadrolarının parçaları olmadan oynadılar ve bir noktada ikinci mevsim sırasında LCO merdiveninin en dibine doğru gittiler. Ancak playofflara girmeyi başardıktan sonra, takım beşinci sıradan Büyük Finale kadar dört seri kazandı ve rakipleri Pentanet.GG’yi geçerek Dünya Şampiyonasına katılmadan önce dört seri kazandı. Bu oyuncu grubu, yeni üst koridor oyuncuları ve lider Vizicsacsi’nin rehberliğinde birlikte büyüyebilirlerse, bu yıl Worlds’ün play-in aşamasında bazı sürprizler yapmaya çalışabilirler.

PEACE’in 2021 Dünya Şampiyonası için başlangıç ​​kadrosu şöyle görünüyor:
  • Top lane: Vizicsacsi
  • Jungle: Babip
  • Mid lane: Tally
  • ADC: Violet
  • Support: Aladoric

2021 Dünya Şampiyonası grup aşaması eşleşmeleri belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor