Connect with us

Call of Duty

Warzone yayıncısı MrGolds, canlı yayında hile kullanırken yakalandı!

Yayıncı, hile arkada görünürken oyunda ne kadar iyi olduğundan bahsediyordu

warzone-mrgolds

Call of Duty: Warzone yayınları yapan isim MrGolds, yayın esnasında yanlışlıkla arkada kullandığı EngineOwning adlı hile programını gösterdi.

1800 kişi yayını izlerken ne kadar iyi Warzone oynadığından bahseden yayıncı, arkada açık duran hile programının gözüktüğünden haberdar bile değildi. Lobide beklerken görev yöneticisini açan yayıncının arkada gözüken hile programı, MrGolds’un Twitch hesabını kaybetmesine neden oldu.

Warzone’da ortaya çıkan garip bir hata oyuncuları nesnelere dönüştürüyor

Programın arkada gözüktüğünü bir süre sonra anlayan yayıncı için her şey çok geçti. İlginç anları klibe alan Twitter kullanıcısı, sosyal medyada yayıncının rezilliğini bu şekilde paylaştı:

“Daha önce hiç benim gibi oynayan birini gördünüz mü?” tarzı sözlerle kendini öven yayıncı, bu şekilde hile kullanırken yakalandı. Yayındaki sohbetin yayınla alakasız olması ve izleyici sayısına göre çok pasif olması da yayıncının izleyici botu kullandığı konusunda büyük şüpheler oluşturmakta. Oyun esnasında bu denli açık bir şekilde hile kullanan ismin Twitch’te de izleyici sayısını artırmak için bu gibi yöntemlere başvurması muhtemel.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty