Connect with us

LoL

League of Legends: Wild Rift, önümüzdeki ay sınırlı alfa testlerine başlıyor!

Önümüzdeki ay League of Legends: Wild Rift alfa testlerine başlanıyor!

League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift, önümüzdeki ay Brezilya ve Filipinler‘de sınırlı sayıda kullanıcı ile alfa olarak çıkıyor!

Onuncu Yıl kutlamalarında tanıtılan oyun League of Legends deneyimini mobil olarak tatmak isteyen oyuncular tarafından ilk görüldüğü andan beri sabırsızlıkla bekleniyor. Mayıs ayının sonuna doğru Wild Rift ile ilgili daha fazla detay paylaşacağını söyleyen Riot Games, 2020’nin sonuna oyunu yetiştiremeyebilir. Fakat alfa testini başlattıklarını da göz önünde bulundurursak ellerinden geleni yaptıklarını söyleyebiliriz.

Oyun geliştirici ekibi, oyunun, Google Play Store‘da bazı kullanıcılara indirme butonunun aktif olarak gözüktüğünü ve bunun bir hata olduğunu da açıkladı. Bu durumun da oyunun Android geliştiricileri kısmından kaynaklanan bir hata olduğunu, muhtemelen yanlışlıkla ilgili kısmın aktif edildiğini söyledi. Bu sorunu yaşayan kullanıcıların eğer oyuna erken erişim istiyorlarsa tekrardan ön kayıt yapmalarını tavsiye etti.

Tüm bunlara ek olarak Wild Rift için Android ve iOS için sistem gereksinimleri de açıklandı. Diğer yeni Riot Games oyunlarında olduğu gibi, oyunun çoğu cihazda çalışmasını isteyen Riot, Wild Rift için de sistem gereksinimlerini görece düşük tutmuş diyebiliriz. Yine de ilk açıklanan değerlere oranla yüksek olan gereksinimler şu şekilde:

  • Android: 1,5 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 410 işlemci ve Adreno 306 GPU. Ayrıca oyun 32-bit Android işlemcilerde de desteklenecek.
  • iOS: iPhone 6 ve üzeri tüm cihazlarda çalışacak.

Wild Rift ile ilgili daha fazla detay için takipte kalın!

League of Legends 15 Mayıs Oynanış Gündemi paylaşıldı

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL