Connect with us

Espor

Wild Rift Loncalar Arası Karşılaşma 2. Sezon başlıyor!

Wild Rift Lonca mücadeleleri yeni sezonu ile geliyor!

Wild Rift Loncalar Arası Karşılaşma

Riot Games’in popüler mobil oyunlarından biri olan League of Legends: Wild Rift Loncalar Arası Karşılaşma sezon 2 resmi olarak başlıyor!

Wild Rift Loncalar Arası Karşılaşma ne kadar sürüyor?

Her sezon yaklaşık olarak 3 ay sürüyor. Bu sırada 10 rakip loncayla savaşma, skor tablosunun zirvesine yerleşme ve Runeterra’nın en sembolleşmiş şampiyonlarından bazılarını temsil etme fırsatı bulacaksın. Sezon sona erdiğinde her şey sıfırlanacak ve tüm bunları tekrar yapacaksın!

Kupa Kazanma

Loncanın haftalık Loncalar Arası Karşılaşma savaşlarına katkıda bulunduğun sürece kupa puanı kazanırsın. Lonca görevlerini tamamlamak, şampiyon lütfu elde etmek için çaba göstermek ve diğer lonca üyeleriyle birlikte oynamak loncanın zafere ulaşıp ulaşmadığına bakılmaksızın kupa puanı kazandırır. Fakat loncan zafere ulaşırsa, muhteşem bir kupa puanı ilavesi kazanırsın!

Skor Tablosu

Loncalar Arası Karşılaşma skor tablosunda dünyanın dört bir yanındaki loncalar kapışır. Bu tablo, tüm sunuculardaki topladığı puanlarla zirveye ulaşmak isteyen loncaları içerir.
Loncalara skor tablosundaki genel sıralamalarına bağlı olarak madalyalar verilir. Bunları tüm ihtişamlarıyla loncanın ana sayfasında ve yükleme ekranında kendi portrende görebilirsin:

Bireysel Skorlar

Bu skor tablolarının iki çeşidi vardır: Haftalık katkı tablosu üyelerin mevcut haftada ne kadar katkıda bulunduğunu gösterirken, toplam katkı tablosu tüm sezonda kazanılan puanları gösterir. Bu tablolar yalnızca loncanın mevcut üyelerini içerir. Yani başka bir loncaya katılırsan, skorun silinir.

Sezon sonu

Sezon sona ermek üzereyken skor tablolarını güncellenmez ve madalyalar kesinleşir. Kupa puanı kazanmak için son ana kadar üyelerle birlikte görev tamamlamaya devam edebilirsin; fakat bu noktada Loncalar Arası Karşılaşma’da loncana yardım edemezsin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor