Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

woxic’li mousesports durdurulamıyor! Bir galibiyet daha!

woxic’li mousesports durdurulamıyor! Bir galibiyet daha!

woxic'li mousesports durdurulamıyor! Bir galibiyet daha!

ESL Pro League Season 11 Europe‘ta mücadele eden Özgür “woxic” Eker’li mousesports, İlk grup aşamasında C grubundan çıkmayı başarmış ve ikinci aşamadaki yerini almıştı. 6 takımın bulunduğu ikinci grup aşamasına ise bomba gibi bir giriş yapan ekip, üç maçta üç galibiyet aldı.

İkinci grup aşamasına OG karşısındaki galibiyet ile başlayan Finn “karrigan” Andersen kaptanlığındaki Avrupa karması, OG’yi 2-0 ile geçmiş ve FaZe Clan’ın rakibi olmuştu. Nikola “NiKo” Kovač’lı FaZe Clan karşısında ise 2-1 ile galip gelen mouz’da David “frozen” Čerňanský’nin performası dikkat çekmişti.

CIS devini ezip geçti!

Son olarak ise Aleksandr “s1mple” Kostyliev’li Natus Vincere ile karşılaşan woxic ve arkadaşları, CIS devini adeta ezdi geçti. Kendi seçtiği Nuke haritasında 16-11 ile galip gelen mousesports, s1mple’lı NaVi’nin seçtiği Dust2’de ise daha da rahattı.

CT tarafında başlayan ve savunmadaki baskın performansını bir kez daha kanıtlayan mousesports, ilk yarıyı 10-5 üstünlükle kapattığı haritayı 16-9’luk galibiyet ile sonlandırdı ve 2-0 ile CIS devini devirmeyi bildi. Bu sonuçla Natus Vincere de, ikinci aşamadaki ilk mağlubiyetini almış oldu.

Rakip bugün fnatic!

mousesports’un ikinci grup aşamasındaki dördüncü rakibi ise İsveç devi fnatic olacak. ESL Pro League Season 11 Europe’ta finale kalma şansı en yüksek ekip olan mousesports, bugün saat 15:25’te başlayacak olan karşılaşmada galip gelmesi halinde finale bir adım daha yaklaşmış olacak.

mousesports ve fnatic arasındaki karşılaşmayı saat 15:25‘te aşağıdaki bağlantı üzerinden takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de ESL_CSGO’den canlı video izleyin

 


 

İlginizi çekebilir:

Turkey5’ten transfer! Yetenekli oyuncu yuvaya geri döndü!

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive