Connect with us

Espor

Ferit “wtcN” Karakaya BBL Esports’un Team Liquid mağlubiyeti sonrası konuştu

Ferit “wtcN” Karakaya, Okan İlker Demirel ve Şükrü “Uthenera” Şentürk Team Liquid mağlubiyeti sonrası konuştu.

BBL Esports

Valorant Challengers EMEA Playoff’ları kapsamında yüz binlerce espor severi ekranlarının başına kitleyen BBL Esports ile Team Liquid’in karşılaşması sona erdi. Üç maçlık serinin ilk karşılaşmasında öne geçmeyi başaran temsilcimiz, sonraki iki karşılaşmada mağlup olarak kaybedenler grubunda Gambit Esports ile eşleşti.

Karşılaşmanın ardından takımın kurucu ve yöneticileri açıklamalarda bulundu. Ferit “wtcN” Karakaya yaptığı açıklamada rakiplerinin son karşılaşmada daha efektif olduğunu dile getirirken, Gambit Esports karşılaşması için hatalarına çözüm bulabilecekleri iki günlerinin olduğunu ve gruptan en iyi şekilde çıkacaklarını söyledi.

BBL Esports takımının bir diğer kurucusu Okan İlker Demirel ise açıklamasında “Türkiye E Spor izlenme rekorunu kıran, bizi yalnız bırakmayan tüm taraftarlara ve tüm camiaya teşekkür ederim.” şeklindeki teşekkürünün ardından, turnuvadaki diğer temsilcilerimiz Futbolist ve Oxygen Esports’u etiketleyerek bugün alamadığımız galibiyeti yarın ve daha sonraki günlerde alacağız dedi.

Şükrü “Uthenera” Şentürk karşılaşma hakkındaki düşüncelerini “GG 2-1 kaybettik ama pek kaybetmiş gibi hissetmiyorum, takım son haftalara göre beklediğimden çok daha iyi oynadı. Elinize sağlık” şeklinde kısa bir açıklamaya sığdırırken başka bir noktaya dikkat çekti.

Şentürk çoğu sosyal medya gönderilerinin altına gelen olumsuz yorumlara karşı “Sevgili toxic izleyiciler, her postun altında bazı tipler “şu çıksın, bu girsin, bu kötü bunu atın” gibi yorum atmaya geliyor. Öncelikle bunu yapmanızın doğru olmadığını söylemek isterim, çok saygısızca.” sözlerini kullanırken, mesajdaki sertlik dozunu giderek arttırdı.

Attığı Tweet’lerin devamında kendini daha net açıklayan isim, takımlarda oyuncu değişikliklerinin daima olacağını fakat bahsettiği olumsuz söylemlerin eleştiri olmadığını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Calyx GORILLAZ ekibinden ayrıldığını açıkladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor