Connect with us

Güncel

wtcN ve Unlost da dahil 16 fenomen ifade vermeye çağırıldı

Birçok fenomen ifade vermek üzere emniyete çağırıldı.

wtcN ve Unlost da dahil 16 fenomen ifade vermeye çağırıldı

Anadolu Ajansı’ndan Halil Demir’in haberine göre aralarında Ferit “wtcN” Karakaya ve Cantuğ “Unlost” Özsoy’un da dahil olduğu 16 farklı fenomen emniyet müdürlüğüne ifade vermeye çağırıldı.

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırmaların ardından Enes Batur, Sezgin Yılmaz, Tamer Yeşildağ, Damla Nur Altun, Başak Karahan, Doğan Kabak, Ferit Karakaya, Cantuğ Özsoy’un da aralarında bulunduğu 16 internet fenomenin Milli Piyango İdaresinden izin almadan çekiliş düzenlediği tespit edildi.

İfadelerinin alınması için Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne çağırılan fenomenlerden altısı 26 Ağustos Perşembe günü ifade vermek üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne giderken, diğer isimlerin önümüzdeki günlerde gideceği belirtildi.

Haberlerin ana akım medya platformlarında da yer almasının ardından ifadeye çağırılan isimler arasında yer alan Tamer Yeşildağ, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Okuyunca ben de heyecanlandım ama önemli bir şey değil. Konu 4 yıl önce bir markanın sponsorlu videoda Oyun Delisi’nde bana verdirdikleri 1-2 hediye. Kanalın “hakkında” kısmına baksalar beni çağırmayacaklar ama yapacak bir şey yok. İşin garibi video da ortada yok.” dedi.

Emniyetten çıkarken basın mensuplarının “Çekiliş yapmak için izniniz var mıydı?” sorusunu yanıtlayan Youtuber Enes Batur ise “Çekilişlerle ilgili iznim olmasa ceza alırdım herhalde” sözleri ile kendini ifade etti.


İlginizi Çekebilir:

Origin Series Ağustos Ayı B Grubu Şampiyonu Papara SuperMassive Blaze!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel