Connect with us

Espor

wtcN: “Yazacak yüz bulamıyorum”

Ferit “wtcN” Karakaya BBL Esports – Oxygen Esports karşılaşması hakkında konuştu.

wtcN: "Yazacak yüz bulamıyorum"

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında yarı final aşamasının sona ermesi ile birlikte finale yükselen takımlar Futbolist ve Oxygen Esports oldu. Oxygen Esports’un BBL Esports’u mağlup ederek finale ulaşmasının ardından BBL Esports’un kurucularından Ferit “wtcN” Karakaya açıklamalarda bulundu.

8 Nisan Perşembe günü oynanan karşılaşmanın sona ermesinin ardından gece saatlerinde bir Tweet atan tanınmış yayıncı, açıklamasına rakiplerini tebrik ederek başladı.

İzlanda elemeleri için son şanslarının Challengers 2 turnuvası olduğunu belirten Karakaya, “Kötüydük, çalışıcaz, halledicez gibi şeyler yazmıyorum artık. Çünkü yazıcak yüz bulamıyorum. Zaten bu oyunla avrupa elemelerini hakettiğimizi düşünmüyorum.” dedi.

Atılan bu Tweet’in ardından rakip takımın birçok oyuncusu “GG” yazarak teşekkürlerini sundu.

Legoo: “Şanssızlık demiyorum tamamen bizim suçumuz.”

Yarı final karşılaşmalarının sona ermesi ile birlikte açıklamalarda bulunan başka bir isim ise BBL’in oyuncularından Semih “Legoo” Selvi oldu. wtcN gibi açıklamasına rakiplerini tebrik ederek başlayan oyuncu, açıklamasının devamında “Hataların farkındayız fakat turnuva baskısıyla yapmaya devam ettik, şanssızlık demiyorum tamamen bizim suçumuz. Emin olun sizden daha üzgünüz.” sözlerini kullandı.

Yarı final karşılaşmalarında rakiplerini mağlup eden takımlar EMEA Challengers Playoff’larına katılmaya hak kazanırken, kaybeden takımlar 2,500€ ödül ile birlikte turnuvaya veda etti.


İlginizi Çekebilir:

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasında finalistler belirlendi

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor