Connect with us

Güncel

Xbox Live Gold Mayıs ayı ücretsiz oyunları belli oldu!

Ücretsiz oyunları kaçırmayın!

Microsoft, Mayıs ayında Xbox Live Gold üyelerine sunacağı ücretsiz Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını duyurdu. Oyun severler, her ay olduğu gibi Mayıs ayı içerisinde de ücretsiz verilen bu oyunları oynayabilecek.

Üye sahipleri geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox ve Xbox 360 oyunlarını da sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilecek.

4 Oyun Tamamen Ücretsiz!

Oyun severler Mayıs ayında Armello, Dungeons, LEGO Batman ve Tropico oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. İsterseniz, Mayıs ayında üye sahiplerine ücretsiz verilecek oyunları ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Armello

League of Geeks tarafından geliştirilen dijital rol yapma stratejili masa oyunu olan armello, atılan zarların ve desteden çekilip oynanan kartlarla her oyunun sonucunu etkileyen sıra tabanlı masa oyunu mekaniği özellikleri içeriyor.

Dungeons

Gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir zindan inşa eden Dungeons 3 oyununda, birincil görev, oyuncu birimlerine ve operasyon üslerine ev sahipliği yapan bir yer altı sığınağı olan bir zindan inşa etmektir. Oyun, yirmi tek oyunculu görevin yanı sıra iki oyuncunun birlikte harekatı tamamlamasına izin veren bir co-op modu içeriyor.

LEGO Batman

2008 yılında piyasaya sürülen ve serinin ilk oyunu olan Lego Batman, Lego Star Wars’a yapısal olarak çok benzemekte.

Tropico 4

Şehir kurma simülasyon oyun türünü seviyorsanız, bu oyun tam size göre! Oyunda birbirinden farklı 20 çeşit bölüm bulunmakta ve  hepsi birbirinden eğlenceli ve keyifli bölümler olarak karşınıza çıkacak. Türkçe dil desteğini de içinde barındıran Tropico 4 de bazen bir diktatör olurken, bazen de bir demokrat olarak devleti yönetebiliyorsunuz.

Xbox Gold Live üyeliğiniz var ise Mayıs ayı boyunca bu muhteşem oyunları sizler de ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Riot, 2021 LCS yaz mevsiminin taraftarsız oynanacağını doğruladı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel