Connect with us

LoL

Yıl Özeti: League of Legends’ta 2018 yılı sizin için nasıl geçti?

Riot Games, oyuncuların 2018 yılının kendileri için nasıl geçtiğini görebileceği “Yıl Özeti” sayfasını kullanıma açtı.

Riot Games 2018 yılının sizin için nasıl geçtiğini görebileceğiniz “Yıl Özeti” sayfasını kullanıma açtı. Peki 2018 yılı sizin için nasıl geçti?

“Yıl Özeti” olarak karşımıza çıkan istatistik sayfasında öncelikle bulunduğunuz sunucuyu seçtikten sonra sihirdar adınızı giriyorsunuz. Ardından “enter” tuşuna bastığınızda, 2018’de sizin için en önemli anların derlendiği istatistik sayfası açılıyor.

Sayfa içerisinde KDA istatistiklerinden, en çok hangi şampiyonu oynadınız, hangi şampiyonla kazanma oranınız çok yüksek ve hatta hangi şampiyonla en fazla asist yaptığınızı bile bu sayfada görebiliyorsunuz. Ayrıca en çok hangi koridorlarda oynadığınızı görebiliyorsunuz. Bu koridorlardaki istatistiklerinizi kendi dereceniz ve diğer derecelerdeki oyuncularla karşılaştırabilirsiniz.

“Yıl Özeti” sayfasında son olarak oynadığınız şampiyonlara göre size bir öneri sunuyor. “Yeni Şampiyonlar” ismiyle gözüken bu bölümde, Riot Games size daha önce çok da fazla oynamadığınız şampiyonları öneriyor. Ayrıca bu şampiyonların hangi şampiyonlara karşı güçlü veya zayıf olduğunu da bu sayfada görebiliyorsunuz.

Tüm bu istatistikleri görebileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL