Connect with us

VALORANT

Yıldız oyuncu ScreaM, VALORANT 1. Yıl istatistiklerini paylaştı

Headshot makinesi tam tamına %35.84’lük kafadan vurma istatistiğine sahip!

Yıldız oyuncu ScreaM

Yıldız oyuncu ScreaM, 2020’de CS:GO’dan emekli olmasından bu yana VALORANT’ta geçirdiği bir yılın istatistiklerini paylaştı.

Riot Games tüm VALORANT oyuncularına geçtiğimiz bir yılda hangi istatistiklere sahip olduğu ile alakalı mail’ler yolluyor. Eğer siz bu maili hala almadıysanız aşağıda yer alan haberimize göz atabilirsiniz.

VALORANT yıl inceleme mail’ine nasıl sahip olabilirsiniz?

Bazı VALORANT profesyonelleri sosyal medya hesaplarından bu istatistiklerini hem gösteriş hem de eğlenme amaçlı paylaşmaya başladılar. Scream de bu kervana katıldı ve aşağıda yer alan istatistiklerini Twitter adresinden paylaştı.

Scream geçtiğimiz yıl 530 maç kazandı ve bu istatistik ile tüm oyuncuların bulunduğu dilimin %2’lik kısmında. Ortalama 2.09 KDA oranına(%3’lük kısımda) sahip oldu ve 3.346.156 hasar verdi. Scream öldürdüğü rakiplerini 17.048 kafa vuruşu, 28.607 vücut vuruşu ve 1.910 bacak vuruşu ile alt etti. Bu istatistikler sonucunda “Headshot Makinesi” lakaplı oyuncu %35.84‘lük kafadan vurma istatistiğine sahip oldu.

Team Liquid’in yıldız oyuncusu Scream’in, VALORANT’ın çıkış tarihinden beri oyunu oynadığını biliyoruz. Tam bir Headshot Makinesi olan oyuncu üst düzey nişan alma yeteneği ve oyun bilgisi ile avrupanın en önemli oyuncularından biri.

CS:GO yıllarında çok önemli başarılara imza atan oyuncu emekli olmadan önceki son zamanlarında pek çok CS:GO oyuncusu tarafından artık oyunu iyi oynayamadığı eleştirisini alıyordu. VALORANT’ın piyasaya sürülmesiyle CS:GO’dan emekli olup VALORANT’a geçen Scream tüm sevenlerine, rekabetçi ruhunun hala ölmediğini gösterdi ve her geçen gün yeni başarılara imza atıyor.


LeBron James İkon Serisi kostümü Fortnite’a geliyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT