Connect with us

Espor

ZULA Ara Tatil Festivali başlıyor

Sürpriz ve ödüllerin yer alacağı Zula Ara Tatil Festivali, 12 Kasım’da başladı!

ZULA Ara Tatil Festivali başlıyor

Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden oyuncuların mücadeleye dahil olduğu yerli MMOFPS oyunu ZULA’da, ara tatilde oyun severlerin dinlenirken keyifli bir tatil geçirecekleri Ara Tatil Festivali başlıyor. Çeşitli sürprizler ve ödüllerle dolu ZULA Ara Tatil Festivali, 12-22 Kasım tarihleri boyunca devam edecek.

Festival boyunca Market’te, Premium, Platin, Bıçak Desen Garantili, Altın, Gümüş ve Bronz Desteleri’nde 1+1 ve 1+2 fırsatları oyuncuları bekliyor olacak. Değişen oranda “Başarı Şansı Artışı”nın başlatılacağı festivalde, +7 Yükseltmelerde %75, +6 Yükseltmelerde %85, +1, +2, +3, +4 ve +5 yükseltmelerde ise %100 Başarı Şansı Artışı elde edilecek.

ZULA’nın sevilen eğlence modlarından “Futbol Modu” da bu hafta oyuncular için sürprizlerle dolu olacak. Her hafta birbirinden farklı ve keyifli eğlence modlarının olduğu ZULA’da, Futbol Modu’nda oyuncular çeşitli ödüller kazanacak.

Ara Tatil Festivali’nde Zula oyuncuları her yeni gün “Özel Görev Kartı” ile karşılaşacak ve bu görevleri tamamlayıp birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacak. Oyuncuları mutlu edecek bir başka yenilik ise “Ara Tatil Jetonu” olacak. Tatil boyunca etkinlikleri tamamlayıp jeton biriktiren Zula severler, Jeton Market’inde bulunan dilediği eşyaya sahip olabilecek.

Zula Ara Tatil Festivali kapsamında oyuncular her gün oyuna giriş yaparak ödülleri çantalarına alabilecek. Bu sistemde, 1-30 Seviye arasındaki oyuncular 1 adet giriş ödülü, 31 üstü seviyedeki oyuncular ise iki farklı giriş ödülü birden kazanacak.


İlginizi Çekebilir:

Oyun severler ara tatilde ZULA Little Caesars Cup Turnuvasında buluşuyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor