Connect with us

ZULA

Zula – Eti Maximus iş birliği sürüyor

Eti Maximus paketlerinden Zula fırsatları kazanabilirsiniz.

Eti Maximus paketlerinden Zula fırsatlarıkazanabilirsiniz. “Hem açlığını bastır hem de Zula Altınlarıyla karakterini canlandır! “Eti Maximus şimdi Zula’cılara özel 10.000’e kadar Zula Altını ve %50 Hızlı Canlanma ürünü hediye! Şimdi en yakın bakkala git, bir Eti Maximus kap, üstelik Zula logolu Eti Maximus’larda boş yok!”

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

01.09.2019(Saat.00:01)-31.10.2019 (Saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu ETİ Maximus ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında  ambalaj içerisindeki şifreyi Zula adlı oyunun içerisinde yer alan kısma gerekli bilgileriyle birlikte ilgili alana girenler kampanyaya katılacak ve Zula oyununda kullanılabilecek oyun içi para içeren bir adet Maximus Kasası ve oyun içerisinde kullanabilecekleri Maximus ürünü kazanacaklardır. Bu kampanyaya konu olan Maximus kasası ve Maximus ürünü , bir oyun ürünüdür. Bu oyun ürünü sadece LOKUM Games tarafından yayınlanan ZULA oyununda kullanılabilir. Kampanyaya konu ürünler elektronik ortamda ve anında teslim edilir. Teslimden sonra iadeye konu edilemez.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini”  eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılmaktır. Promosyona katılan herkes promosyon kurallarını eksiksiz kabul etmiş sayılır;

Burada geçen tüm “Kampanya Katılım Koşulları” Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya boyunca her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir, aynı kod ile yapılan katılımlarda ilk gönderilen katılım geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Maxsimus Kasası ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyada kazanılacak günlük Maximus Kasası kişi başı 5 adet ile sınırlıdır.

Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Katılımcıların verdiği oyun kullanıcı bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle ikramiyenin yüklenememesi halinde ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. ve LOKUM OYUN YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım için İnternet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Promosyon kurallarının tamamını www.facebook.com/eti/ ve www.zulaoyun.com internet adreslerinden öğrenebilirsiniz. ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş.promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.facebook.com/eti/ ve www.zulaoyun.com’da duyurulacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA