Connect with us

ZULA

Zula Mobile 0.22.1 yaması oyuncular ile buluştu

.@ZulaMobileGame’in yeni güncellemesi yayınlandı.

Zula Mobile 0.22.1 yaması oyuncular ile buluştu

Ülkemizde ilgi gören yerli MMOFPS oyunu Zula’nın mobil versiyonu olan Zula Mobile güncelleme almaya devam ediyor. Zula Mobile 0.22.1 yaması geçtiğimiz günlerde oyuncular ile bir araya geldi.

Oyunda çeşitli hata düzeltmelerini içeren 0.22.1 yaması ile oyuncu isimlerinde bazı karakterlerin kutu şeklinde gözükmesi sorunu giderilirken, eklenti kasası açmada, ekipmana eklenti kartı almada, kart takası yapmada yaşanan aksaklıklar da giderildi.

Maç sonunda ELO barının çalışmaması, “şüpheli durum tespit edildi” iletisinin hatalı şekilde görünmesi, Tam Kafadan kontratının çalışmaması, harita yükleme ekranında “Lobiye Dön” butonunun gözükmemesi, maç içerisindeki görsel ve metin hataları, Zula Pass menüsündeki silahların ve Ayarlar’daki bayrakların düşük çözünürlüklü olması gibi konular da son güncelleme ile çözüme kavuşturuldu.

Oyuncular ayrıca Zula Mobile oynarken oyun içinde karşılaştıkları veya oyuna eklenmesini düşündüğü özellikleri oyunun web sayfası üzerinden veya Discord kanalı üzerinden teknik ekip ile paylaşabiliyor.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Aşk ve Savaş 4. bölümünü kaçırmayın!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA