Connect with us

ZULA

Zula Mobile Altın fiyatlarına zam geliyor!

Zula Mobile Altını fiyatlarında değişiklik yolda.

Zula Mobile Altın fiyatlarına zam geliyor!

Sadece Android platformunda 5 milyondan daha fazla indirilen Zula Mobile tarafından yapılan son duyuru, oyuncularını üzecek gibi görünüyor. Yapılan son duyurulara göre oyun içerisinde kullanılan para birimi olan Zula Mobile Altın fiyatlarına zam geliyor!

15 Nisan Cuma gününün öğle saatlerinde oyunun sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama ile birlikte Zula Mobile Altını TL paketlerine 18 Nisan tarihinde fiyat güncellemesi yapılacağı duyuruldu.

Zula Mobile Altın zammının nedenleri açıklandı

Geçtiğimiz aylar içerisinde döviz kurlarında büyük bir artışın yaşandığının belirtildiği açıklamada, gerçekleştirilecek zammın nedeni “Oyunumuzu açık betaya çıktığımızdan beri oyun paketlerinin TL fiyatlarında herhangi bir güncelleme yapılmazken, sunucu ve CDN gibi birçok maliyet sürekli artış göstermeye devam etti.” şeklinde açıklandı.

Açıklamada iOS platformunu kullanan oyuncular için ayrı bir detay yer aldı. Belirtilene göre iOS platformunda paketlerin Türk Lirası fiyatları Apple tarafından otomatik olarak güncellenmekte olduğu için bu platformdaki oyuncular farklı bir fiyat görmeyecek.

Zula Mobile Altını fiyatlarına zam geldiğinin bildirildiği açıklama “Bu durumun sizlere etkisini en aza indirmek için çeşitli etkinlikler, kampanyalar ve özel teklifler planlayıp, sizlere en uygun şartları sunmaya çalışacağız.” mesajı ile sonlandı. Oyun içi para birimi olan Altın paketlerine ne kadar zam geleceği bilgisi ise henüz paylaşılmadı.


İlginizi Çekebilir:

Elraenn, wtcN, Unlost ve daha birçok yayıncının olduğu Twitch Rivals PUBG kapışması duyuruldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA