Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig 1. Sezon Finali’nde eşleşme belli oldu: Galatasaray vs. 1907 Fenerbahçe

Zula Süper Lig 1. Sezon Finali’nde eşleşme belli oldu: Galatasaray vs. 1907 Fenerbahçe

Zula Süper Lig‘de ilk sezon heyecanı tamamlanmak üzere. Lig aşamasının öne çıkan ekipleri Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe lig şampiyonluğu için mücadele verecek. Bugün oynanan yarı final karşılaşmalarının ardından finalin adı da belirlenmiş oldu.

Lig aşamasının son haftasında 1907 Fenerbahçe’yi 2-0 geçerek ligi zirvede tamamlayan Galatasaray Espor, lig aşamasın dördüncü sırada tamamlayan Outlaw Esports’u 2-0 geçerek finale gitmeyi kesinleşen ilk ekip oldu. Günün ikinci yarı final karşılaşmasındaysa 1907 Fenerbahçe ile Oyun Hizmetleri karşı karşıya geldi. Heyecanlı anlara sahne olan bu karşılaşmadan 2-1 galibiyetle ayrılan 1907 Fenerbahçe, finalde Galatasaray Espor’un rakibi oldu.

Galatasary Espor ile 1907 Fenerbahçe arasında oynanacak olan final karşılaşması, 23 Eylül Pazar günü yani yarın Grand Pera’da olacak. Final karşılaşmasını takip etmek isteyen Zula oyuncuları ücretsiz bir şekilde karşılaşmayı Grand Pera’da izleyebilecekler. Ayrıca bedava Zula destesi kazanmak için bu içeriğimize gidebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA