Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig 6. Sezon’da Final Four heyecanı yarın başlıyor!

Ligin en iyi dört takımı iki gün mücadele edecek, şampiyon belli olacak!

Zula_Super_Lig_Ceyrek_Finaller_Sona_Erdi

Zula Süper Lig 6. Sezon’da Final Four heyecanı yarın başlıyor! Hafta sonu yarı final ve final maçları oynanacak, ligin en iyi dört takımının mücadelesi şampiyonu belirleyecek.

Zula Süper Lig’in altıncı sezonunun yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Yarın başlayacak olan Final Four aşamasında normal sezonu ilk dört içinde bitiren takımlar birbiriyle mücadele edecek ve ligin son durumu belli olacak. Cumartesi günü oynanacak maçların kazananlarının pazar günü karşılaşacağı finalde galip gelen ekip, şampiyonluğa ulaşacak. Cumartesi günü kaybeden takımlar ise pazar günü büyük final maçından önce üçüncülük için kozlarını paylaşacak. Maçları YouTube/zulaoyunespor ve YouTube/zulaoyun kanallarından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Zula Süper Lig 6. Sezon’da Final Four başlıyor!

15.00’te başlayacak olan Final Four aşamasında ilk olarak Fastpay Wildcats ile Çamlıca Espor’un karşılaşmasını izleyeceğiz. Ligin normal aşamasını namağlup bir şekilde lider bitiren Wildcats, İstanbul Espor ile diş dişe mücadelesinin ardından dördüncülüğü elde ederek mücadelesini sürdüren Çamlıca Espor ile mücadele edecek.

17.00’de başlayacak olan karşılaşmada Galatasaray ile Mod-Z mücadele edecek. 36 puan alıp lider Wildcats’in 10 puan gerisinde, ikinci sırada normal sezonu bitiren Galatasaray, büyük çekişme beklenen seride Mod-Z ile finaller için çarpışacak.

Pazar günü 15.00’te ilk günün kaybedenleri üçüncülük için son maçını oynayacak, kazananlar ise 17.00’de şampiyonluk için çarpışacak.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA