Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig’de derbi öncesi açıklamalar geldi

Zula Süper Lig’de derbi öncesi 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray taraflarından açıklamalar geldi.

Zula Süper Lig‘de derbi öncesi açıklamalar geldi. Oyunun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda 1907 Fenerbahçe’den Rainq, Galatasaray’dan ise Unity’nin açıklamalarına yer verildi.

Volkan “Rainq” Akça: “Ligin bizim için en önemli haftası diyebilirim. Maçın öneminin farkındayız. Son haftalardaki Galatasaray’ın düşüşünün hepimiz farkındayız. Galatasaray’ı devirip puan farkını açmak istiyoruz. Seyir zevki yüksek bir maç olacağına eminim, hak eden kazansın.”

Cihan “Unity” Seferoğlu: “Geçen hafta işler istediğimiz gibi gitmedi fakat bu haftaki derbiye iyi hazırlandık. Biz geri dönüşlerin takımıyız. Taraftarımızın bize olan güvenini arkamıza alarak bu hafta sonu derbiyi kazanacağız. Fenerbahçe ekibine şimdiden başarılar.”

Zula Süper Lig’de bu hafta 1907 Fenerbahçe – Galatasaray derbisi de oynanacak

10 takımın kıyasıya mücadelesini konu alan Süper Lig’de 1907 Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi Türkiye’nin önemli spor kulüplerinin de kadroları bulunuyor. Ligin altıncı haftasındaysa Türkiye’nin en büyük derbilerinden biri oynanacak: 1907 Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya geliyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA