Connect with us

ZULA

Zula Zafer Sezonu oyuncular ile buluşuyor

.@ZulaTurkiye’de Zafer Sezonu başlıyor.

Zula Zafer Sezonu oyuncular ile buluşuyor

Yerli MMOFPS  Zula’da, oyun severlerin kendi zaferlerini yazacakları ve pek çok ödül kazanacakları Zula Zafer Sezonu başladı. Yeni sezonda İHA Serisi, güçlendirilmiş rekabet ve hızlı lobi ödülleri, yenilenen Jeton Marketi gibi pek çok yenilik ve farklı ödüller oyuna ekleniyor.

Sezon boyunca Klan maçlarında bonus ve Klan ürünlerinde %50 indirim, yeni Elit Seri SİHA Serisi, güçlendirilmiş rekabet ve Hızlı Lobi TDM ödülleri, yeni Battle Pass Zafer Sezonu, yükseltmelerde ek %30 başarı şansı artışı, yenilenen Jeton Marketi ve Zafer Jetonu gibi pek çok yenilik Zula severleri bekliyor.

Elit Serisine SİHA Desenleri eklendi

Bu sezonda oyuncular, Yeni Elit Seri olan “SİHA Serisi” ile rakiplerinin ayaklarını yerden kesecek. SİHA desenleri, oyundaki Groza, MPT76, M4A1, M4 Super 90, AWP, Kar98, Bora12, M93R , Glock18, Mehmetçik Pro, Mehmetçik. M6LWRC , M468, FN FAL, FN FAL, AK-47, AugA3 silahlarında kullanılabilir olacak.

Zafer Sezonu’yla getirilen pek çok yenilikten biri de, klan maçlarında bonus ve klan ürünlerine yüzde 50 indirimle sahip olmak olacak. Sezon boyunca oyuncular, klanını kurup, sokaklara hükmedebileceği etkinliklere katılabilecek.

Zula Zafer Sezonu ile Yükseltme Başarı Şansı yüzde 30 arttı

Zula severleri memnun edecek bir özellik de oyunda Yükseltme Başarı Şansı artması. Oyuncular, Zafer Sezonu boyunca tüm yükseltmelerde %30 başarı şansı artışından silahlarını yükselterek yararlanabilecek.

Jeton Marketi yenilendi, Zafer Jetonu eklendi

Zafer Sezonu’nda oyun severleri yenilenen Jeton Marketi ve yeni Zafer Jetonu bekliyor. Etkinlikleri tamamlayan oyuncular jetonları toplayarak Jeton Marketi’nde bulunan silahlardan istediğini alabilecek.

Yalnızca Jeton Market’e özel Alpha Serisi, sınırsız silah ve alınabilecek ekstra kasalar, oynadıkça kazanılan materyaller markette olacak. Rekabet Modu, Hızlı Lobi, Battle Royale ve Eğlence Modu’nda maçlarını tamamlayanlar, MVP olarak ödül kazanabilecek.

Jeton Marketi’nin öne çıkan eşyalarından Zafer Kasası ve Süper Ağustos 21 jetonla, 250 Titanyum 50 Jetonla, Sınırsız Ekstra Kasası 60 jetonla, Alpha M93R 64 jetonla, Alpha AUG ve Alpha Kar98 80 jetonla, Sınırsız Zafer Kasası 160 jetonla, 10.000 materyal 250 jetonla ve Sınırsız Jeton Kasası 280 jetonla alınabilecek.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT’ın bir sonraki bölümünde lig atlamak daha kolay olacak!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA