Connect with us

ZULA

Zula’da büyük final zamanı: Koko ve Anarchy ne dedi?

Finale saatler kala ezeli rakiplerden önemli açıklamalar var.

Zula Süper Lig‘de adım adım büyük finale doğru yaklaşılırken Fatih ‘Koko’ Yıldız ve Kürşat ‘Anarchy’ Ertem Zula Oyun resmi hesabına konuştular. Yarı finaller için iki ekip de kendinden oldukça emin görünüyor.

Galatasaray Espor‘dan Fatih ‘Koko’ Yıldız ”Mücadelenin üst seviyede olduğu ligimizde bütün offline finalleri kazandık. İşimiz hiç bir zaman göründüğü kadar kolay olmadı. Rakiplerimizin unutmaması gereken şey final kaybetmemiş Gayatasaray’a karşı oynayacak olmaları. Bize her zaman itici güç olan taraftarlarımız için yine yeniden şampiyon olacağız” diyerek eski başarılarını şimdi de sürdüreceklerinin mesajını verdi.

1907 Fenerbahçe cephesinde ise Kürşat ‘Anarchy’ Ertem ”Online aşamada istediklerimizi yapamadık ve bizim için kötü bir sıralamada bitirdik. Yarı finalde rakibimiz Galatasaray ve bizim için erken final. Mücadeleyi kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Final mücadelesi için de kanımızın son damlasına kadar mücadele edip kupayı kaldırmak istiyoruz” diyerek eski hatalarından takım olarak ders çıkardıklarını belirtti.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA