Connect with us

Espor

100 Thieves’in kazananlar grubu play-off ikinci turundaki rakibi Evil Geniuses oldu

Temsilcimiz Closer’a EG karşısında başarılar diliyoruz.

Evil Geniuses 100 Thieves LCS

LCS 2021 Yaz Mevsimi play-off heyecanı bu sabah oynanan Evil Geniuses vs Dignitas mücadelesiyle başladı. Seriden 3-1’lik galibiyetle ayrılan Evil Geniuses kazananlar grubu ikinci turunda temsilcimiz Closer‘ın ekibi 100 Thieves’in rakibi oldu. Dignitas ise kaybedenler grubuna düşerek Immortals ile eşleşti.

EG – 100 Thieves rekabeti

Evil Geniuses normal sezonun en iyi üç takımından biri gibi gözüküyordu. Özellikle orta koridor oyuncuları Jiizuke’nin performansının tavan yapmasıyla birlikte önemli bir galibiyet serisi yakalamışlardı. MVP yarışında Closer’ın en yakın rakibi Jiizuke olarak gösteriliyordu.

EG ile 100 Thieves arasında bu sezon oynanan 5 karşılaşmadan 3’ünü Evil Geniuses kazandı. 100 Thieves’in ikili averajda üstünlük kuramadığı üç takımdan biri konumundalar. Kazananlar grubunun en çekişmeli geçmesi beklenen serisi 14 Ağustos Cumartesi gecesi oynanacak.

Bu akşam saat 23:00’da başlayacak Cloud9 vs Team Liquid serisinin kazananı ise bir üst turda TSM’in rakibi olacak. Kaybeden ekip alt turda Golden Guardians ile eşleşecek. EG – DIG serisinin özet görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Temsilcimiz Closer’a Evil Geniuses karşısında başarılar diliyor, mevsim sonunda kendisini Worlds sahnesinde görmeyi umuyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor