Connect with us

Espor

VFŞL 9. hafta 1. gününe orta koridor ve orman oyuncuları damga vurdu!

VFŞL 9. hafta 1. gün MVP’leri sizlerle.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 9. hafta 1. Gün, dün oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. VFŞL’de günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu. MVP seçilen oyuncularını sizler için derledik.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 9. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Beşiktaş – 1907 Fenerbahçe Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması Beşiktaş ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında gerçekleşti.
Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 65’lik skor katkısı ve 5/1/8’lik Nidalee performansıyla, FB Espor’un orman oyuncusu “Seonghwan” oldu.

Resim

Galatasaray Espor – NASR Esports

Galatasaray Espor ve NASR Esports arasında gerçekleşen günün ikinci mücadelesinin MVP oyuncusu yüzde 86’lık skor katkısı ve 7/1/12’lik Ryze performansıyla, GS Espor’un orta koridor oyuncusu “Bolulu” oldu.

Resim

fastPay Wildcats – 5 Ronin

Günün üçüncü mücadelesi fastPay Wildcats ve 5 Ronin arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 80’lik skor katkısı ve 6/0/6’lık Zac performansıyla, 5 Ronin’in orman oyuncusu “Broccolı” oldu. Broccolı bu maçta 35466 hasar tankladı.

Resim

Team Aurora – Galakticos

AUR ve GAL karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 61’lik skor katkısı ve 8/3/4’lük Jayce performansıyla, Galakticos’un orta koridor oyuncusu “Emenes” oldu.

Resim

Dark Passage – SuperMassive Blaze

Günün son karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 68’lik skor katkısı ve 4/1/7’lik Viego performansıyla, DP orman oyuncusu “Typhoon” oldu.

Resim

Takımlarının galibiyete ulaşmalarında büyük rol oynayan ve MVP seçilen oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VCT 2021 Türkiye Aşama 3 Challengers 2’nin en çok izlenilen maçları sizlerle!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor