Connect with us

LoL

100 Thieves ve Lil Nas X’ten heyecanlandıran iş birliği!

.@100Thieves ve @LilNasX’ten heyecanlandıran iş birliği!

Temsilcimiz Can “Closer” Çelik‘in mücadele ettiği 100 Thieves, ünlü şarkıcı Lil Nas X eşliğinde yeni bir video yayınladı!

https://twitter.com/100thieves/status/1447275773748920321

“100 Thieves x Lil Nas X

Bu, şampiyonlar için!”

Son zamanların yükselişteki isimlerinden Lil Nas X, yakından tanıdığımız 100T ile heyecanlandıran bir iş birliğine imza attı. Bugün başlayan 2021 Dünya Şampiyonası grup aşaması öncesi taraftarları heyecanlandırmak ve yükseltmek adına yapılan çalışmada sanatçı son albümü MONTERO‘dan “THATS WHAT I WANT” ve “INDUSTRY BABY“yi seslendiriyor. Ayrıca klipte 100T LoL takımının yanı sıra, Kuzey Amerika LoL’ünü takip edenlerin tanıyabileceği Nadeshot, CouRage, Valkyrae ve JHB bulunuyor. Temsilcimiz Closer da Türk bayrağı detaylı forması ile bizleri videoda gururlandırdı!

100 Thieves Closer

Klipte görebileceğiniz gibi Lil Nas X, ilk kez kendini LCS kupası ile gösteriyor. Hatırlanacağı üzere 100T Ağustos ayında yaşadıkları şampiyonluk ile bu kupayı evine götürmeyi başarmıştı.

Heyecan verici bu videonun yanı sıra takımın Youtube kanalında eğlenceli kamera arkası görüntüler de yer alıyor. Bu videoda Lil Nas X ile Nadeshot’ın telefonda konuştukları ilgi çekici bir kısım da var.

Bu iş birliği hali hazırda birkaç gündür taraftarlar tarafından bekleniyordu. Haftanın önceki günlerinde Valkyrae, sanatçı ile birlikte bir fotoğraf paylaşmış ve bu videonun gelebileceğinin sinyallerini vermişti.

https://twitter.com/Valkyrae/status/1445603749313986561

100T’nin grup aşaması macerası bugün saat 19:00’da EDward Gaming karşısında başlıyor olacak!


İlginizi Çekebilir:

Fnatic, yıldız oyuncu Upset’in Dünya Şampiyonası’nda oynayamayacağını duyurdu

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL