Connect with us

LoL

League of Legends 11.15 yamasının en fazla kazanma oranına sahip şampiyonları!

11.15 yamasının en çok kazanan şampiyonları!

cassiopeia 11.15

League of Legends; 10 yılını tamamlamış, 150‘den fazla şampiyona ev sahipliği yapan bir MOBA türü oyun. Bu kadar fazla şampiyon varken yapabileceklerinizin sınırı da bir hayli yüksek oluyor. Fakat oyunun canlı tutulma istediğinden dolayı her iki haftada bir dengelemeler ve değişiklikler oyuna dahil oluyor. Bu gelen değişiklikler de metayı doğrudan etkiliyor.

Kısaca meta nedir açıklamak gerekirse, oyunun güncel yamasında, o anki eşyalar ve güç dengeleriyle birleştirildiğinde diğer şampiyonlardan bir miktar daha verimli olmaya denen bir durum. Hal böyle olduğunda da hemen her yama meta değişiyor.

Şimdi gelin hep beraber 11.15 yamasında hangi şampiyonlar en yüksek kazanma oranına sahipmiş buna bakalım!

11.15 Üst Koridor – Cassiopeia

Son aldığı güçlendirmelerin ardından geç oyun canavarı Cassiopeia üst koridorun en güçlü şampiyonlarından! %53’lük galibiyet oranı ile zirvede olan şampiyon, metadaki diğer üst koridorlara karşı da müthiş bir karşı seçim. Baskın yemekten de rahatça sıyrılan şampiyonu oyunlarınızda biraz pratikle rahatlıkla seçebilirsiniz.

11.15 Orman – Xin Zhao

Xin Zhao güncel metanın en güçlü ormancısı. Özellikle erken seviyelerde global hedefleri alırkenki kolaylığı onu bu denli güçlü yapıyor. Değişen W ve E yeteneği ile birlikte baskın potansiyeli de bir hayli artan şampiyon, ormancıların gözdesi konumunda. %53.16’lık kazanma oranının yanında %28’lik de bir yasaklanma oranı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında şampiyon Şahangiller Espor oldu!

11.15 Orta Koridor – Kennen

11.15 yaması ile orta koridorda popüler hale gelen Kennen, dünya çapında fark edilmeye başlamış durumda. Yakında her ligde göreceğimiz şampiyonun şu anda kazanma oranı %53.46.

11.15 Alt Koridor – Veigar

Minyonları yetenekleriyle düşürdüğünde yetenek gücü kazanan Veigar ara sıra alt koridorda denenen bir şampiyon. Eşleşme odaklı düşündüğümzde çoğu nişancıyı bire bir pozisyonda da düşürebilen Veigar an itibariyle %53.78’lik kazanma oranı ile alt koridor için zirvede bulunuyor. Diğer koridorlarda saldırı gücü odaklı bir şampiyonununuz varsa gönül rahatlığı ile Veigar seçebilirsiniz!

11.15 Destek – Zac

Zac, hareket kabiliyeti ve kitle kontrolü sayesinde destek potansiyeli çok yüksek bir şampiyon. Arka saflara sarkıp rakip taşıyıcıları bir süre rahatça tutabiliyor. Tekli derecelide şu an %53’lük bir oranla en yüksek kazanma oranına sahip destek şampiyonu!

PUBG Mobile Global Championship 2021, 6 milyon dolarlık ödül havuzuyla duyuruldu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL